Medicina


Kaip atopinis dermatitas diagnozuotas?

Atopinis dermatitas paprastai lengvai diagnozuojamas remiantis fizinės egzaminas ir apžiūra odos gydytojas arba dermatologas. Additionally, istorija pateiktas pacientui, ir nukentėjusiojo giminaičiams padėti remti diagnostika. Gydytojas gali paprašyti, apie bet kokį panašų bėrimus ir kitas sveikatos problemas, įskaitant šienligę istorija (alergijos) ir astma. Nors šiuo metu gali būti ne vienas konkretus laboratorinio tyrimo, sako vienareikšmiškai “Tai atopinio dermatito,” odos biopsijos (apie nedidelį odos, kuri yra siunčiamas į tyrimo laboratorijoje mikroskopu mėginio) gali būti naudinga, siekiant nustatyti diagnozę sunkBe. Additionally, švelnus odos tamponai (ilgai medvilnės Patarimas aplikatoriaus arba Q-Tip) mėginiai gali būti siunčiami į laboratoriją pašalinti infekcijos, odos, kurios gali imituoti atopinio dermatito.

Kadangi niežulys paprastai yra pagrindinis bendro simptomas daugelio pacientų liga, neįmanoma pasakyti, visi niežulys atopinio dermatito. Niežulys gali būti matomi daugelyje kitų sveikatos sutrikimų, kad neturi nieko bendro su egzema. Kiekvienas pacientas patirtimi unikalios simptomai, ir simptomai ir ligos sunkumas ilgainiui gali keistis. Gydytojas bazių diagnozė dėl asmens simptomai ir gali tekti pamatyti paciento keletą kartų nustatyti tikslią diagnozę. Svarbu, kad gydytojas atmesti kitas ligas ir sąlygas, kurios gali dirginti odą. Kai kuriais atvejais, šeimos gydytojas ar pediatras gali nusiųsti pacientą dermatologas ar alergologo (alergija specialistas) vertinti toliau.

Vertinga diagnostinė priemonė, iš esmės medicinos istorija, kuris yra svarbus suprasti, kad galimos priežastys atsižvelgiant į paciento negalavimas. Gydytojas gali paklausti apie visus toliau išvardytus: šeimos istorija alerginės ligos, ar pacientas taip pat turi ligų, pavyzdžiui, šienligės ar astmos, , poveikio, miego sutrikimai, bet maisto produktus, atrodo, yra susiję su odos raketos, ankstesnis gydymas odos susiję simptomai, steroidų vartojimas, ir simptomų poveikį pamokoms, karjera, ar socialinio gyvenimo. Kartais, reikia daryti, odos ar pleistro bandymų biopsija nustatyti, ar odos imuninė sistema overreacts į tam tikrų cheminių medžiagų ar konservantų odos kremai. Preliminari diagnozė atopinis dermatitas gali būti daromos, jei pacientas turi tris arba daugiau savybių iš kiekvienos iš dviejų kategorijų: pagrindiniai bruožai ir nepilnamečio savybes. Kai kurios iš šių savybių yra išvardytos žemiau esantį laukelį.

Odos scratch / dūrio bandymai (į kurią įeina įbrėžti ar dilgčiojimo su adata, kuriame yra nedidelis kiekis įtariamas alergenų odos) ir atlikti kraujo tyrimus ore esančių alergenų paprastai nėra tokie naudingi diagnozuojant atopiniu dermatitu, kaip medicinos istorijos ir atidžiai stebėti simptomai. However, jie kartais gali padėti gydytojas paneigti arba patvirtinti konkrečių alergenų, kurie gali būti laikomi svarbiais diagnostika. Neigiami rezultatai nuo odos tyrimai yra patikimi ir gali padėti atmesti galimybės, kad tam tikros medžiagos sukelia odos uždegimą pacientas. HoweTačiauigiamas odos scratch / dūrio mėginys rezultatus yra sunku aiškinti žmonėms, sergantiems atopiniu dermatitu ir dažnai netikslūs. Kai kuriais atvejais, kai dermatitas tipo neaišku, kraujo tyrimus, kad patikrintų eozinofilų lygis (baltųjų kraujo kūnelių) ar IgE (antikūnų, kurių lygis yra dažnai daug atopinio dermatito) yra naudinga.
Didelės ir mažos bruožai atopinio dermatito

Pagrindinės ypatybės

* Niežulys
* Charakteristika bėrimas vietose tipiškų ligos (rankos raukšlės ir už kelių)
* Lėtinis ar nuolat atsiranda simptomų
* Asmeniniai ar šeimos istorija atopiniu sutrikimai (egzema, ar maro, astma)

Kai nedideli savybės

* Ankstyvasis amžius pradžią
* Sausas, žaliavinės odos
* Didelis imunoglobulinu E (IgE), antikūnų, kraujyje
* Ichthyosis
* Hyper linijinis delnų
* Keratozė pilaris
* Rankiniai arba kojiniai dermatitas
* Cheilitis (sausos ar sudirgintai lūpų)
* Spenelių egzema
* Polinkis į odos infekcija
* Teigiamas alergija odos testai