Medicina


Kas yra autoimuninių ligų?

Autoimuninių ligų, sąlygas, kuriomis yra imuninės sistemos pasižymi neįprastai aukštų gamybos antikūnų sutrikimai (auto-antikūnų) nukreiptas prieš organizmo audinius. Autoimuninių ligų paprastai funkcija uždegimas įvairių audinių įstaigos. Nano yra rastas prie ligonių įvairių autoimuninių ligų, pavyzdžiui, sisteminės raudonosios vilkligės, Sjogren sindromas, reumatoidinio artrito, polymyositis, sklerodermą, Hashimoto tiroiditas, nepilnamečių diabetas, Addison liga, Vitiligo, Žalingi anemija, glomerulonefritas, ir plaučių fibrozės. Nano, taip pat rasti pacientams sąlygas, kurie nėra laikomi klasika autoimuninių ligų, pavyzdžiui, lėtinės ligos ir vėžys.

Kokių sąlygų sukelti nano turi būti pagamintas?

Nano galima pagaminti pacientams su infekcija (virusų ar bakterijų), plaučių ligas (pirmine plaučių fibrozės, plaučių hipertenzija,), virškinimo trakto ligomis (opiniu kolitu, Krono liga, pagrindinis tulžies cirozė, alkoholio kepenų liga), hormoninių ligų (Hashimoto tiroiditas autoimuninių, Grave's liga), kraujo ligomis (idiopatinė trombocitopeninė purpura, hemolitine anemija), vėžio (melanomos, krūties, kraipymas, inkstų, kiaušidžių ir kitų), odos ligos (psoriazės, Pemphigus), taip pat vyresnio amžiaus ir žmonių su šeimos istorija reumatinių ligų.

Kas yra Antinukleariniai antikūnai?

Mes paprastai antikūnai mūsų kraują, kad atstumti užpuolikai į mūsų organizmą, pavyzdžiui, virusų ir bakterijų bacilų. Antinukleariniai antikūnai (Nano) yra neįprastas antikūnų, aptinkamas kraujo, , kurios privalomos tam tikroms struktūroms ląstelių branduolio galimybių. Branduolys yra giliau pagrindinių per organizmo ląstelių ir yra DNR, pirminės genetinės medžiagos. Nano yra nustatytas pacientams, kurių imuninė sistema gali būti linkę sukelti uždegimą nuo savo kūno audinius. Antikūnų, kurie nukreipti prieš savo pačių audinių, vadinami auto-antikūnų. Dėl imuninės sistemos darbą prieš savo kūno polinkis vadinamas autoimunitetas. Nano rodo galimą užsikrėtimą autoimunitetas ir teikti, todėl, gydytojų nurodymas apsvarstyti autoimuninių ligų galimybė.