Medicina


Kas yra anaboliniai steroidai?

“Anaboliniai steroidai” yra susipažinę pavadinimą sintetinės medžiagos, susijusios su vyriškų lytinių hormonų (g, testosteronas). Jie skatina skeleto raumenų augimą (anabolinį efektą) ir vyrų lytinių požymių vystymąsi (androgeninį poveikį) tiek vyrams ir moterims. Terminas “anaboliniai steroidai” bus naudojami visą tai, nes jos žinios pranešimas, nors tinkamą laiką šių junginių yra “anaboliniai steroidai-androgeninį.”

Anaboliniai steroidai buvo sukurta 1930-ųjų pabaigoje visų pirma gydyti hipogonadizmu, būklė, kai sėklidės negamina pakankamai testosterono normaliam augimui, plėtra, ir seksualinį funkcionavimą. Pirminės medicinos reikmėms iš šių junginių yra gydyti vėluoja brendimas, kai impotencija rūšys, ir išsekimo įstaigos, dėl ŽIV infekcijos ar kitos ligos.

Per 1930 metų, mokslininkai atrado, kad anabolinių steroidų gali palengvinti skeleto raumenų laboratorija augimo gyvūnai, kuris sudarė sąlygas piktnaudžiauti junginiai pradžių kultūristų ir sunkiaatlečiai ir tada sportininkai ir kitose sporto šakose. Steroidų piktnaudžiavimo išplito taip plačiai, lengvosios atletikos, kad ji gali turėti įtakos sporto rezultatų konkursai.

Neteisėta steroidų dažnai parduodami ne sporto salėse, konkursai, ir per užsakymo paštu operacijų po to, kai kontrabandos būdu įvežė į šią šalį. Dauguma nelegalių steroidų JAV yra kontrabanda gabenami iš šalių, kurios nereikalauja, kad steroidų pirkti recepto. Steroidai yra neteisėtai paimtos iš JAV. vaistinės ar susintetintas nelegalių laboratorijų.

Suvokiama kenksmingumą steroidų naudoti 12-greideriai

Kas yra steroidiniai priedai?

Jungtinėse Amerikos Valstijose, papildų, tokių kaip tetrahydrogestrinone (THG) ir androstenedione (Gatvės pavadinimas “Andro”) anksčiau galėjo būti įsigytas legaliai be recepto, per daug komercinių šaltinių, įskaitant sveiko maisto parduotuvėse. Steroidiniai papildų gali būti konvertuojamos į testosterono arba panašūs sudėtiniai organizme. Mažiau žinoma apie šalutinius reiškinius steroidiniai priedai, bet jei didelis kiekis šių junginių gerokai padidinti testosterono kiekį organizme, Tada jie taip pat gali pateikti tokius pačius šalutinis poveikis kaip anaboliniai steroidai patys. Šių papildų pirkti, su įsidėmėtina išimtis Dehidroepiandrosterono (DHEA), tapo nelegalia po ištrauką, 2004 pakeitimų kontroliuojamų medžiagų įstatymas.
Dažniausiai Abused Steroidai
Žodinis Steroidai Injekcijoms Steroidai
Anadrol (oxymetholone)
Oxandrin (Oxandrolone)
Dianabol. (methandrostenolone)
Winstrol. (stanozolol) Deca-Durabolin (Nandrolonas decanoate)
Durabolin (Nandrolonas phenpropionate)
Depo-Testosterono (testosterono cypionate)
Atsvara (boldenone undecylenate)
Tetrahydrogestrinone (THG)