Medicina


Kodėl žmonės piktnaudžiavimo anaboliniai steroidai?

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės duoti už piktnaudžiavimą steroidai yra pagerinti jų sporto rezultatus. Tarp sportininkų, steroidų piktnaudžiavimo atvejų, sudaro mažiau, kad 6 procentų pagal tyrimų, bet juokinga informacija rodo, labiau paplitęs piktnaudžiavimas. Nors kai bandymų procedūros yra ir jau sulaikyti steroidų vartojimo tarp profesinio ir olimpinį, naujų dizainerių vaistus nuolat tampa prieinama, kad gali pasprukti iš detektoriaus ir įdėti sportininkų, norinčių apgauti vieną žingsnį į priekį išbandyti pastangas. Šis dinaminio, tačiau, gali būti apie perėjimą, jei šlapimo ir kraujo mėginiai taupyti testavimas tam tikrą dieną ateityje tampa standartas. Didelė tikimybė, galiausiai nustatyti naujesni dizaineris steroidai, kai technologija tampa prieinama, per atgaline data sankcijų baimės, turėtų sportininkų pauzė.

Kita priežastis žmonėms suteikti imtis steroidų yra padidinti savo raumenų dydį, arba sumažinti savo kūno riebalų. Į šią grupę įeina sergančių žmonių elgesio sindromas vadinamas raumenų dysmorphia, kuris sukelia jiems turėti iškreiptas vaizdas savo įstaigas. Vyrai su raumenų dysmorphia manau, kad jie atrodo maži ir silpni, net jei jie dideli ir raumenų. Panašiai, moterų su šia liga manau, kad jie atrodo išpurtęs, net jeigu jie iš tikrųjų yra liesas ir raumeningas.

Kai kurie žmonės, kurie piktnaudžiauja steroidai padidinti raumenis patyrė fizinę arba seksualinę prievartą. Vienoje serijoje interviu su vyrų sunkiaatlečiai, 25 procentų, kurie piktnaudžiavo steroidų apie prisiminimus iš vaikystės fizinė arba seksualinė prievarta. Panašiai, kurie buvo išprievartautos moterys sunkiaatlečiai buvo nustatyta, kad du kartus labiau linkę pranešti apie anabolinių steroidų ar kitos tariamai musclebuilding vaistai, , palyginti su tais, kurie nebuvo išprievartautos. Be to, beveik visi tie, kurie buvo išprievartautos pranešė, kad jos gerokai padidino savo kultūrizmo veiklą po užpuolimo. Jie tikėjo, kad yra didesniu ir stipresniu, užkirstų kelią naujų išpuolių, nes vyrai juos rasti arba įbauginti ar nepatraukli.