Medicina


Kas gydymas veiksmingas anabolinių steroidų piktnaudžiavimo?

Keletas tyrimų gydymo anabolinių steroidų piktnaudžiavimo vedė. Šiuolaikinės žinios iš esmės remiasi nedideliu skaičiumi gydytojai, dirbę su pacientais, kuriems atliekama steroidų pašalinimo patirtis. Gydytojai nustatė, kad palaikomasis gydymas yra pakankamai tam tikrais atvejais. Pacientai yra išsilavinę apie tai, ką jie gali pasireikšti per pašalinimo iš rinkos ir yra vertinami už savižudybę. Jei ligos simptomai yra stiprus arba ilgalaikis, vaistų ar gydymo ligoninėje gali prireikti.

Kai kurie vaistai, kurie buvo gydyti vartotų steroidų pašalinimo atkurti hormonų sistemą po sutrikimo iki steroidų piktnaudžiavimo. Kiti vaistai, skirti konkrečioms nutraukimo simptomų, pavyzdžiui,, antidepresantais gydyti depresiją ir analgetikų už galvos ir raumenų ir sąnarių skausmai.

Kai kuriems ligoniams reikia pagalbos už farmakologinį gydymą ir simptomų ir yra gydomi elgesio terapija.

Ar anabolinių steroidų priklausomybę?

Nenustatyta procentas, steroidinių išnaudotojais gali tapti priklausomi nuo vaistų, kaip matyti iš jų ir toliau piktnaudžiauti nepaisant fizinių problemų ir neigiamai veikia socialinės santykiai. Taip pat, steroidų išnaudotojai paprastai praleidžia daug laiko ir pinigų gauti vaistus, kuris kitas požymis, nurodantis, kad jie gali būti priklausomas. Asmenys, kurie piktnaudžiauja steroidai gali patirti abstinencijos simptomus, kai jie nustoti vartoti steroidų, pavyzdžiui, nuotaikų kaita, nuovargis, neramumas, apetito praradimas, nemiga, sumažintas lytinis potraukis, ir steroidinių cravings. Pavojingiausi iš simptomų yra depresija, nes tai kartais veda prie bandymo nusižudyti. Jei kairėje negydytų, kai depresijos simptomai, susiję su anabolinių steroidų panaikinimo buvo žinomas trukti metus ar ilgiau, po prievartautojas nustojus vartoti vaistus.