Medicina


Diagnozė išangės vėžys

Testai, kad ištirti tiesiąją žarną ir išangę, naudojama aptikti (rasti) ir diagnozuoti išangės vėžys.

Šiuos bandymus ir procedūras, gali būti naudojami:

* Fizinis egzaminą ir istorija: Įstaigos egzaminą patikrinti bendrųjų požymių sveikata, įskaitant tikrinimą dėl ligos požymių, pavyzdžiui, gabalų, arba dar ką nors, kad atrodo neįprastas. Atsižvelgiant į paciento sveikatos įpročius ir praeityje ligų ir gydymo istorija taip pat bus.

* Skaitmeniniai rektalinio tyrimo metu (ERD): Apie išeinamąją angą ir tiesiosios žarnos egzaminą. Gydytojas ar slaugytoja įterpia sutepti, Pirštinės pirštu į apatinę tiesiosios žarnos jaustis už gabalėlių ar dar ką nors, kad atrodo neįprastas.

* Anoscopy: Apie išeinamąją angą egzaminą ir apatinės tiesiosios žarnos naudojant trumpąjį, apšviesta vamzdelis vadinamas anoscope.

* Proctoscopy: Iš tiesiosios žarnos egzaminą naudojant trumpąjį, apšviesta vamzdelis vadinamas Proktoskop.

* Endo-analinis ar endorectal ultragarsu: Procedūra, kurios metu ultragarso keitiklis (zondas) įterpiamas į išeinamąją angą ir tiesiosios žarnos ir naudojami Bounce didelės energijos garso bangos (ultragarsas) nuo vidaus audinių arba organų ir padaryti aidai. Pakartoja forma kūno audinių vaizdą, vadinamą sonogram.

* Biopsija: Ląstelių arba audinių pašalinimas, kad jie gali būti peržiūrėtas pagal mikroskopu pagal patologas patikrinti, ar neatsiranda vėžio. Jeigu nenormalus plotas yra vertinamas metu anoscopy, biopsija gali būti atliekama tuo metu.