Medicina


Gydymą pacientams su išangės vėžys.

Yra įvairių gydymo rūšis, pacientams, sergantiems išangės vėžys.

Įvairūs gydymo rūšys yra prieinami pacientams, sergantiems išangės vėžys. Kai gydymas yra standartas (šiuo metu naudojamas gydymo), ir kai yra išbandyta atliekant klinikinius tyrimus. Gydymo klinikinių tyrimų yra mokslinio tyrimo skirtas padėti pagerinti dabartinę tvarką arba gauti informacijos apie naujas gydymo pacientams, sergantiems vėžiu. Kai klinikiniai tyrimai rodo, kad naujas požiūris yra geresnis nei standartinis gydymas, naujas režimas gali tapti šio standartinio traktavimo. Pacientai, galite galvoti apie dalyvauja klinikiniuose tyrimuose. Kai klinikiniai tyrimai yra atviri tik pacientams, kuriems nėra pradėtas gydymas.

Trijų rūšių standartinį gydymą naudojami:

Radioterapija

Radiacinės terapijos vėžio gydymo, kuris naudoja didelės energijos rentgeno arba kitos spinduliuotės nužudyti vėžinių ląstelių. Yra dviejų rūšių radioterapija. Išorinė spinduliuotė gydymas naudoja mašina ne kūno siųsti spinduliuotės link vėžio. Vidaus radioterapija naudoja radioaktyvia medžiaga uždaromos adatomis, sėklos, laidai, ar kateteriai, kurie pateikiami tiesiogiai arba šalia vėžio. Būdas radioterapija suteikiamas atsižvelgiant į rūšį ir stadijos vėžys gydomas.

Chemoterapija

Chemoterapija yra vėžio gydymo, kuris naudoja vaistus sustabdyti vėžio ląstelių augimą, arba naikina ląsteles arba sustabdo ląstelių dalijimąsi. Kai chemoterapija priima burnos ar sušvirkštus į veną arba raumenis, vaistai patenka į kraujotaką ir gali pasiekti vėžio ląsteles visame organizme (sisteminė chemoterapija). Kai chemoterapija yra pateikiamas tiesiai į stuburą, organų, arba kūno ertmės, pavyzdžiui, pilvo, vaistai, daugiausia įtakos vėžinių ląstelių tose srityse, (regionų chemoterapija). Taip chemoterapija suteikiamas atsižvelgiant į rūšį ir stadijos vėžys gydomas.

Chirurgija

* Vietos rezekcija: Chirurginė procedūra, kai navikas yra išpjautas iš kartu su kai kurių sveikų audinių aplink išangę. Vietos rezekcijos gali būti naudojamas, jei vėžys yra mažas ir neišplito. Ši procedūra gali sutaupyti sfinkterio raumenys, pacientas vis tiek gali kontroliuoti žarnyno judėjimas. Navikų, plėtoti apatinė dalis Anus dažnai galima pašalinti kartu su vietos rezekcija.

* Abdominoperineal rezekcija: Chirurginė procedūra, kurioje išangę, tiesiosios žarnos, ir iš dalies riestinės gaubtinės yra pašalinamos per įpjovimas padaryta pilvo. Gydytojas siuva iš žarnyno į atidarymo pabaigos, vadinama stoma, pateiktas pilvo paviršiaus taip kūno atliekos gali būti surenkamos disponuojamos maišelį už kūno. Tai vadinama kolostomijos. Limfmazgius, kuriuose yra vėžys taip pat gali būti pašalintos per šią operaciją.

Anal vėžio operacijų su kolostomijos. Anus, tiesiosios žarnos, ir dalis gaubtinės yra pašalinamos, stoma yra sukurta, ir kolostomijos maišelį pridedamas prie stoma.
Anal vėžio operacijų su kolostomijos. Anus, tiesiosios žarnos, ir dalis gaubtinės yra pašalinamos, stoma yra sukurta, ir kolostomijos maišelį pridedamas prie stoma.

Atsižvelgdama žmogaus imunodeficito virusas gali turėti įtakos gydymo išangės vėžys.

Vėžio gydymo gali dar labiau pakenkti jau nualintą imuninę sistemą pacientams, kurie infekuoti žmogaus imunodeficito virusu (ŽIV). Dėl to, pacientams, sergantiems išangės vėžys ir ŽIV, yra paprastai gydomi mažesnėmis dozėmis vaistų nuo vėžio bei jonizuojančiąją spinduliuotę, nei pacientams, kurie neturi ŽIV.

Nauji gydymo rūšis yra išbandyta atliekant klinikinius tyrimus.

Ši santrauka skyriuje aprašoma procedūros, kurios buvo tiriamas klinikinių tyrimų metu. Ji negali nurodyti kiekvieną naują gydymo buvo tiriamas. Informacija apie klinikinius tyrimus yra nuo NVI svetainėje.

Radiosensitizers

Radiosensitizers yra vaistai, kad naviko ląstelės jautresnės radioterapija. Suderinus radioterapija su radiosensitizers gali nužudyti daugiau vėžinių ląstelių.

Pacientai, galite galvoti apie dalyvauja klinikiniuose tyrimuose.

Dėl kai kurių pacientų, dalyvauja Klinikinis tyrimas gali būti geriausias gydymo pasirinkimas. Klinikiniai tyrimai yra dalis vėžio mokslinių tyrimų procesas. Klinikiniai tyrimai yra padaryti, kad sužinoti, ar naujas vėžio gydymo būtų saugūs ir veiksmingi arba geriau nei standartinis gydymas.

Daugelis šiandien standartas vėžio gydymo grindžiami ankstesnių klinikinių tyrimų metu. Pacientai, kurie dalyvauja klinikiniuose tyrimuose gauti standartinį gydymą ar būti tarp pirmųjų gauti naujų gydymo.

Pacientai, kurie dalyvauja klinikiniuose tyrimuose, taip pat padėti patobulinti vėžys bus elgiamasi ateityje. Net tada, kai klinikiniai tyrimai neleidžia daryti veiksmingą naujų gydymo būdų, jie dažnai atsakyti svarbius klausimus ir padėti perkelti mokslinių tyrimų priekį.

Pacientai gali patekti klinikinių tyrimų metu prieš, metu, arba po pradėdami savo vėžio gydymo.

Kai klinikiniai tyrimai apima tik pacientams, kurie dar nėra gavę gydymo. Kiti tyrimų bandymų gydymo pacientams, kurių vėžys yra ne Dotarłeś geriau. Taip pat yra klinikinių tyrimų, kad išbandyti naujų būdų, kaip sustabdyti vėžio pakartoti (grįžti) arba sumažinti šalutinį poveikį vėžio gydymo.

Klinikiniai tyrimai yra vykdomi daugelyje šalių. Žiūrėti Gydymas Funkcijos skyrių, taip susisiekimą šiuolaikinius gydymo klinikinių tyrimų. Jie buvo Gauta iš NVI's klinikinių tyrimų duomenų bazę.

Tolesni bandymai gali būti reikalinga.

Kai kurie bandymai, kurie buvo atlikti siekiant diagnozuoti vėžį ar sužinoti apie vėžio stadijos, gali būti pakartota. Kai bandymai bus kartojama, siekiant pamatyti, kaip gerai gydymo darbo. Sprendimai apie tai, ar toliau, keisti, ar nutraukti gydymą, gali būti grindžiamas šių bandymų rezultatus. Tai kartais vadinama naujo sustojimo.

Kai kurie tyrimai ir toliau bus daroma laikas nuo laiko po gydymo pabaigos. Šių tyrimų rezultatai gali parodyti, jei jūsų nurodyta sąlyga pasikeitę arba jeigu vėžys atsinaujino (sugrįžti). Šie bandymai kartais yra vadinamos tolesnius bandymus arba apžiūras.