Medicina


Simptomai analinis įtrūkimai

Pacientams, sergantiems išangės įtrūkimai beveik visada patirtis analinis skausmas, pablogėja su Tuštinimasis. Skausmas po tuštinimosi gali būti trumpi arba ilgalaikiams; tačiau, skausmas paprastai subsidijomis tarp žarnyno judėjimas. Skausmas gali būti toks stiprus, kad pacientai nenori turėti Tuštinimasis, todėl vidurių užkietėjimas ar net išmatų poveikis,. Be to, vidurių užkietėjimas gali sukelti perėjimą iš didesnių, sunkiau išmatose, kuris sukelia dar trauma, ir dėl to plyšio blogiau. Skausmas taip pat gali turėti įtakos šlapinimasis, padarytais sukelia diskomfortą šlapinantis (dizurija), dažnas šlapinimasis, arba negalėjimas šlapintis. Kraujavimas mažais kiekiais, niežulys (niežulys ani), ir dvokiantis įvykdymo gali atsirasti dėl to, kad pūliai įvykdymo patvirtinimui atlikti nuo plyšio. Kaip jau minėta,, analinis įtrūkimai paprastai kraujuoti kūdikiams.

Kaip analinis įtrūkimai diagnozė ir vertinama?

Atidžiai istorija paprastai rodo, kad analinis plyšio būna, ir švelniai patikrinimo išangę gali patvirtinti, kad suskilusi buvimas. Jei švelniai eversion (traukiant atskirai) apie išeinamąją angą kraštų, atskirdami sėdmenys neatskleidžia plyšio, Aktyvesne tyrimas po anestezijos taikymas išangės ir analinio kanalo gali prireikti. Medvilnės nulenkti tamponą galima įtraukti į išeinamąją angą švelniai lokalizuoti iš skausmo šaltinis.

Ūminis analinis plyšio atrodo linijinis ašara. Lėtinės išangės įtrūkimai dažnai yra siejamas su daugeliu išvadų triada, kuri apima odos tag krašto išangę (kontroliniai krūva), sutirštės kraštų su raumenų skaidulų vidaus sfinkterio matoma plyšio bazė plyšio, ir išsiplėtusioje analinis spenelis ne viršutinio ir analinio kanalo plyšio.

Jei kraujavimo iš tiesiosios žarnos būna, endoskopinių vertinimas naudojant fiksuotas standžias ar lanksčias Peržiūri vamzdis yra būtina norint atmesti rimtesnė liga išangės ir tiesiosios žarnos galimybė. Sigmoidoscopy kad kalbama tik apie distalinės dalies dvitaškis gali būti pagrįsta pacientų, jaunesnių nei 50 metų, kurie būdingi išangės įtrūkimai. Pacientams, kurių šeimos istorija gaubtinės žarnos vėžio ar amžius didesnis kaip 50 (ir, todėl, didesnis pavojus dėl gaubtinės žarnos vėžio), kolonoskopija, kad nagrinėjama visa dvitaškis rekomenduojama. Netipiniai įtrūkimai, kurie rodo kitų ligos, kaip buvo aptarta anksčiau, reikalauti, kad kiti diagnostikos tyrimai, įskaitant kolonoskopija ir viršutinės virškinimo trakto dalies (Unija) ir plonosios žarnos rentgeno.