Medicina


Kaip analinis įtrūkimai gydyti?

Gydymo analinis įtrūkimai tikslas yra sulaužyti spazmas analinis sphincter ciklas ir jo pakartotinio suplėšomi anoderm.

Bendra gydymo. Atliekant ūminio įtrūkimai, medicinos (Konservatyvusis) gydymas sėkmingas daugumai pacientų. Ūminio įtrūkimai, 80-90% pagydys su konservatorių priemonės, palyginti su lėtiniu (pasikartojantis) įtrūkimai, kuris rodo tik 40% norma gydymo. Gydymo pradžioje apima pridedant didmenomis išmatose ir sušvelninti su Psyllium arba metilceliuliozės preparatai ir didelis ląstelienos dietos išmatose. Be, pacientų, patariama vengti “aštrus” maisto produktų, kurie negali būti gerai virškinami (aš, riešutai, pūsti, tortilla lustai), padidinti skysčio įleidimo, ir, kartais, imtis išmatose minkštikliai (docusate ar mineralinė alyva preparatai). Sitz vonios (iš esmės mirkymas šilto vandens kubilas) yra skatinamos, ypač po žarnyno judėjimas, atsipalaiduoti spazmas, padidinti kraujo tekėjimą į išangę, ir valyti išeinamąją angą be trinties erzina anoderm.

Anestetikai ir steroidai. Aktualijos anestetikai (g, Xylocaine, lidokainas, tetracaine, pramoxine) Rekomenduojama ypač prieš Tuštinimasis sumažinti tuštinimosi skausmas. Dažnai, nedidelį kiekį steroidų yra jungiamas į narkozės grietinėlės uždegimui mažinti. Steroidų naudojimas turėtų būti apribotas iki dviejų savaičių, nes ilgesnio naudojimo rezultatas bus plonesnis anoderm (atrofija), kuris leidžia lengviau pasiduoda traumos. Gerti vaistus atsipalaiduoti sklandžiai raumenų vidaus sfinkterio nebuvo įrodyta, kad pagalba gijimas.

Nitroglicerinas. Dėl galimybės, kad spazmai vidaus sfinkterio ir Sumažėjęs kraujo sfinkterio žaisti vaidmenį formuojant ir gijimą analinis įtrūkimai, tepalai su miorelaksantų, nitroglycerin (glicerilo trinitrato), buvo išbandyta ir nustatyta, kad veiksmingas gydant išangės įtrūkimai. Glicerinas tnitroglicerinotroglycerin) Buvo įrodyta, kad sukelti poilsis vidaus analinis sphincter ir sumažinti analinį poilsio slėgis. Kai tepalai, kurių sudėtyje yra nitroglicerino taikomos analinis kanalas, nitroglicerino skleidžia per anoderm ir atpalaiduoja vidaus sfinkterio ir sumažina analinio kanalo slėgis. Tai mažina spazmas raumenų ir gali padidinti kraujo tėkmę, abi jos skatina gijimą įtrūkimai. Skirtingai Nitropaste, a 2.0% koncentracija nitroglicerino, kad yra naudojamas pacientams, sergantiems širdies liga ir krūtinės angina odos, nitroglicerino tepalas vartojamas gydant išangės įtrūkimai yra iš nitroglicerino koncentracija tik 0.2%. Vieno atsitiktinių imčių, kontroliuojamo tyrimo būtų įrodyta, kad analinis įtrūkimai gijimo 68% pacientams, sergantiems nitroglicerino, palyginti su 8% pacientų, gydytų placebu (Neaktyvus gydymas). Kiti tyrimai parodė, 33-47% atkryčio įtrūkimai po gydymo nitroglicerino. Iš kontrolinių polių atsiradimas yra susijęs su mažesniu gydymo kurso su nitroglicerinu gydymas.

Nuo nitroglicerino dozę dažnai riboja šalutinis poveikis. Įprasta šalutinis poveikis yra galvos skausmas (dėl išsiplėtimo kraujagyslių į galvą) arba šviesos galvos (dėl kraujo lašas slėgis). Šis autorius rekomenduoja, kad nedidelis kiekis tepalo būti taikomas medvilnės nulenkti tamponu su tamponu tada įdedamas į išeinamąją angą tik gylis medvilnės nulenkti dalis tamponu. Tepamas tepalu aplink išangę už neleidžia tepalo pasiekti anoderm, kol jo poveikis yra svarbus, dar nitroglicerino bus absorbuojamas ir sukelti šalutinį poveikį.

Nitroglicerinas yra greitai absorbuojamas, jei kraujotaka anoderm yra didelis. Dėl to, rekomenduojama, kad nitroglicerino negali būti taikomos 30 minučių vonia nuo šilto vandens vonia išplečia (išplečia) kraujagysles ir odos anoderm ir didina jų srautas kraujo. Be, pirmą kartą taikant nitroglicerino reikėtų prieš miegą, nors pacientas guli, siekiant užkirsti kelią sueina šviesai galvos.

Šalutinis poveikis nitroglicerino dažnai yra savarankiškai ribotas, kad yra, jie tampa mažiau, pakartotinai naudoti. Kofeinas gali padėti sumažinti ar užkirsti kelią galvos. Tačiau, jei šalutinis poveikis yra ryškus, nitroglicerino reikia nutraukti. Vaistai, kuriems impotenciją (g, sildenafilio (Viagra)), neturėtų būti naudojama kartu su nitroglicerinu, nes jos padidina besivystančių žemas kraujospūdis rizikos.

Kalcio kanalų blokavimas vaistai. Kaip su nitroglicerinu atveju, tepalai, kurių sudėtyje yra kalcio kanalų blokavimas vaistų (g, nifedipino (Adalat) arba diltiazemas (Cardizem)) atsipalaiduoti vidaus sfinkterio raumenys. Jie taip pat išplėsti kraujagysles anoderm ir padidinti kraujo tėkmę. Nifedipine tepalas (2%) taikoma panašiai kaip nitroglicerino tepalas, bet, atrodo, gaminti mažiau šalutinių poveikių. Nors gydymo lėtinis įtrūkimai buvo pranešta iki 67% pacientų, gydytų kalcio kanalų blokatoriais, jie yra efektyvūs, sergantiems ūminiu įtrūkimai.

Botulinum toxin. Botulino toksino (Botox) atpalaiduoja (faktiškai paralyžiuoja) raumenys, užkertant kelią acetilcholino išsiskyrimą iš nervų, paprastai sukelia raumenų ląstelių sutartis. Jis buvo naudojamas sėkmingai gydyti sutrikimų veislės, kuriose yra spazmas raumenys, įskaitant analinis įtrūkimai. Toksino švirkščiama į išorės sphincter, vidaus sphincter, intersphincteric groove (tik viduje Anus, kad apibrėžtos skirtumas tarp išorės ir vidaus sfinkteriai įlinkis), arba į plyšio pats. Dozė nėra standartizuota ir yra skirtingos 2.5 į 20 vienetų toksino dviejose vietose (Paprastai iš abiejų plyšio pusės). Dėl išlaidų 100 vieneto buteliukas toksinas yra kelis šimtus dolerių ir nepanaudotų toksino negali būti išsaugoti. Taip, už vieną injekciją toksino sąskaita yra didelis. Kai pacientų serijos bet ne visas, gydymo ir įtrūkimus su botulino toksinas dažnis yra didelis. Kai įtrūkimai pasikartoja po gydymo, jie paprastai gydo vėl antra injekcija. Vienas atstovas tyrimu nustatyta, kad plyšių gydytis į 87% pacientų šešiems mėnesiams po gydymo botulino toksinu. Pagal 12 months, tačiau, gydymo kursas nukrito iki 75% ir 42 months tomėnesiųrindinis šalutinis poveikis Botulino toksino yra silpnumas sfinkteriai įvairaus nelaikymas (nutekėjimo išmatose) kad paprastai yra laikinas. Kiti šalutiniai reiškiniai yra ne bendrosios.

Yra didelis kintamumas medicininėje literatūroje, atsižvelgiant į vaistų ir botulino toksinu veiksmingumo išangės įtrūkimų gijimą. Gydymas gali būti laikinas ir įtrūkimai gali grįžti su kietu Tuštinimasis. Periodinis įtrūkimai dažnai reikia keisti į kitą gydymo forma. Pacientai privalo išlaikyti pusiausvyrą tarp gydymo efektyvumo, trumpą ir ilgą laiką šalutinis poveikis, patogumas, sąnaudomis ir renkantis savo gydymo. Kai pacientas netoleruoja ar nejautrūs ne chirurginio gydymo, operacijos tampa būtina.

Chirurginis gydymas. Standartinis darbo grupės American Society of Colon ir tiesiosios žarnos chirurgija rekomendavo chirurginė procedūra vadinama dalinio šoninio vidaus sfinkterotomija kaip pasirinkimo būdas analinio plyšių valymo. Taikydami šią procedūrą, vidaus analinis sphincter yra sumažinti, pradedant nuo jos distalinio labiausiai pabaigos analinis ribos ir plintančio į išangės kanalą, kai atstumas toks pat kaip suskilusi. Sumažinti gali būti išplėstas iki dantytosios linijos, bet ne toliau. Sphincter galima suskirstyti į uždarą (perkutaninė ) mados tuneliavimu pagal anoderm arba atviroje mados iškirpus anoderm. Sumažinti daroma kairėje arba dešinėje pusėje išangę, iš čia ir pavadinimas “iš dalies šoninės sfinkterotomija.” Užpakalinės vidurinės linijos, kai plyšio paprastai yra, būtų vengiama dėl baimės akcentuojant užpakalinės silpnumas raumenų supančių analinis kanalas. (Papildoma silpnumas Gale gali sukelti vadinamąjį rakto skylutę deformacija, vadinamasis nes dėl analinio kanalo primena pasenusias Wytrych. Ši deformacija skatina Žalieji pašaro ir nuotėkio išmatose.)

Nors daugelis gydytojų atsisakyti iškirpti plyšio pati per šoninio sfinkterotomija, šio autoriaus nuomone, šis nenoras pašalinti įtrūkimai ne visada tinka, ir savybes plyšio savaime turėtų būti atsižvelgta į. Jei įtrūkimai yra kieta ir nereguliarus, rodo, išangės vėžys, plyšio turėtų būti biopsied. Jei briaunos ir pagrindo plyšio yra labai randuotas, gali būti problema po operacijos su išangės susiaurėjimą, būklė, kai papildomas randai susiaurina analinio kanalo ir trukdo kėdžių ištrauka. Šiuo atveju, jis gali būti geriau iškirpti randuotas plyšio taip, kad už žaizdos galimybę išgydyti mažiau blizn ir tikimybė stenozė. Pagaliau, susijęs didelis analinis spenelių ar didelė hemorrhoidal tegus gali trukdyti fiziškai su žaizdos gijimo, ir juos pašalinti, gali skatinti gijimą.

Po operacijos, 93-97% iš plyšių išgydyti. Į vieną atstovą studija, gijimas po operacijos pasireiškė 98% pacientų, iki dviejų mėnesių. Prie 42 mėnesius po operacijos, 94% pacientų vis dar buvo užgijusios. Pasikartojimas tarifus po šios operacijos tipo yra mažos, 0-3%.

Jeigu gydyti po operacijos dažnai priskiriama nenoras chirurgas dalis tinkamai padalyti vidaus analinis sphincter; tačiau, dėl kitų priežasčių nebuvo gydyti, pavyzdžiui, Krono liga, turėtų būti laikomi gerai. Šlapimo nelaikymo riziką (nuotėkis) kėdžių, po operacijos yra žemas. Svarbu atskirti trumpalaikius ir ilgalaikius nelaikymas. Per trumpą laiką (Jaunesni kaip šešių savaičių), sphincter silpnina chirurgija, taip nutekėjimo išmatose nėra netikėtas. Ilgalaikiai nelaikymas neturėtų atsirasti po dalinio šoninio vidaus sfinkterotomija nes vidaus sfinkterio yra mažiau svarbus negu išorinio sfinkterio (kuris nesupjaustytas) kontroliuoti kėdžių ištrauka. Svarbu atskirti nelaikymas dujų, minimalų kiekį išmatose, kad, daugiausia, dėmių apatiniai (užteršimas), ir praradimo išmatose, kad reikia nedelsiant pakeisti apatinius. Be daug su pacientų po penkerių metų vidurkis po operacijos, 6% buvo šlapimo nelaikantiems dujų, 8% buvo nedideli nešvarumai, ir 1% netektį patyrusių kėdžių.

Anal chirurgijos ruožas. Keletas gydytojų buvo aprašytas procedūras, apimančias ir ašarinių analinis sfinkteriai dėl išangės įtrūkimai gydymas. Nors analinis tęsiasi dažnai sėkmingai mažinti skausmą ir gydyti plyšio, yra galvos, nekontroliuojamas sutrikimų sphincter. Ultrasonograms iš išangės sfinkteriai po tempimo įrodyti traumos, kurios driekiasi už norimą sritį. Kadangi tik 72% iš plyšių išgydyti, ir yra 20% dažnis nelaikymas kėdžių, tempimui sumažėjo iš malonės.