Medicina


Priežastys išangės niežulys

* Anal niežulys gali sukelti dirginančių cheminių medžiagų maisto mes valgome, pvz randa prieskoniai, karšto padažai, ir pipirai.

* Anal niežulys ir gali sukelti nepertraukiamo drėgmės dirginimas, išangės, kurią sukelia dažnas skysčių išmatos, viduriavimas, arba pasislėpė maži išmatose (nelaikymas). Drėgmės padidina infekcijos išangės galimybę, ypač mielių, ypač ligoniams, sergantiems cukriniu diabetu ar ŽIV.

* Gydymas antibiotikais, taip pat gali sukelti mielių infekcijos ir sudirginimas išangę.

* Psoriazė taip pat gali dirginti išangę.

* Nenormalus koridoriai (fistulių) iš plonosios žarnos, arba storosios žarnos su oda aplink išeinamąją angą gali formuoti kaip ligos (pavyzdžiui, Krono liga), ir šių fistulių kurie dirgina skysčių analinis sritis.

Kitos problemos, kurios gali sukelti išangės niežulys įtraukti:

* pinworms,

* hemorojus,

* ašaros analinis odos (įtrūkimai), ir

* odos žymės (nenormalus vietos augimo analinis odos).

Jei išangės niežėjimas tęsiasi?

Dėl nuolatinių analinis niežulys, pastangos nukreiptos į nustatyti pagrindine mirties priežastimi,. Gydytojas tyrimas galėtų greitai nustatyti labiausiai priežastis analinis niežulys. Patikslinimai, mitybos, infekcijų gydymui, ar chirurginių procedūrų ištaisyti pagrindine mirties priežastimi gali būti reikalaujama.

Kas yra išangės niežulys?

Anal niežulys, odos sudirginimas ne iš tiesiosios žarnos išvežimo, vadinamas išangės, kartu noras nulio. Nors niežulys gali būti reakcija į chemines medžiagas, išmatose, dažnai reiškia, kad yra uždegimas išangės srityje. Analinio niežulys ir uždegimas didėja nuo tiesioginės traumos braižymo ir drėgmės buvimas suma intensyvumas. Pats didžiausias,, analinis niežėjimas sukelia nepakeliamą diskomfortą, kad dažnai yra apibūdinamas kaip deginimas ir skausmas.