Medicina


Už Anal niežulys gydymas

Pradinis gydymas paprastas niežulys yra nukreipta atleidžia deginimas ir skausmas. Svarbu švarūs ir sausi išangę kruopščiai ir nepalikti muilą analinis plotas. Valymo pastangos turėtų būti švelnus dušo be tiesioginio trynimosi arba sudirginimas arba su Washcloth ar rankšluosčiu odą. Po žarnyno judėjimas, drėgno popieriaus bloknotai (pavyzdžiui, kūdikių servetėlės, flushable drėgna servetėle, ir flushable analinis servetėlėms) turėtų būti naudojami valymo, o ne tualeto išangę popierius. Jei yra pastovi drėgmė esančių Anus ar išmatų nelaikymas, gali reikėti valyti drėgna pagalvėlės tarp Tuštinimasis išangę.

Daugelis over-the-counter produktai yra parduodami už Anal niežulys gydymas. Tai dažnai būna tuos pačius vaistus, kurie naudojami gydyti hemorojus. Produktai naudojami analinis niežulys gydymą nėra, kaip tepalai,, kremai, geliai, žvakučių, putos, ir įklotai.

Tepalai, creams, and gels – kai naudojamas aplink išangę – turėtų būti taikomas kaip plonas, apimantis. Kai taikoma analinis kanalas, šie produktai turėtų būti įtraukti su pirštu arba “krūva vamzdelių.” Polių vamzdžiai efektyviausias, kai jie skyles šonuose, taip pat metų pabaigoje. Polių vamzdžiai turi būti sutepti tepalu prieš įdedant. Žvakučių arba putos neturi privalumų, palkremai tir geliucreams, and gels.

Dauguma produktų sudėtyje yra daugiau kaip vienos rūšies veikliosios medžiagos. Beveik visi yra be protectant į kitą ingredientas. Tik pavyzdžiai firminiais produktais, kurių sudėtyje yra vienas ingredientas be protectant aptariami toliau.

Vietiniai anestetikai

Vietiniai anestetikai laikinai sumažinti skausmą, deginimas, ir niežėjimas iki nejautros nervų galūnės. Šių produktų naudojimas turėtų būti apribotas iki išangės srityje ir mažesnis analinis kanalas. Vietiniai anestetikai gali sukelti alergines reakcijas su deginimas ir niežulys. Todėl, apie anestetikus taikymas turėtų būti nutrauktas, jei deginimas ir niežėjimas padidinti.

Pavyzdžiai vietinių anestetikų įtraukti:

* benzokainas 5% į 20% (Americaine Hemorrhoidal, Lanacane maksimalų stiprumą, Medicone)

* benzilo alkoholio (Itch-X) 5% į 20%

* dibucaine 0.25% į 1.0% (Nupercainal)

* dyclonine 0.5% į 1.0%

* lidokainas (Xylocaine) 2% į 5%

* pramoxine 1.0% (Laivyno Pain Relief-, Procto Putų Ne steroidų, Tronothane hidrochloridas)

* tetracaine 0.5% į 5.0%

Kraujagysles susitraukiantys vaistiniai preparatai

Kraujagysles susitraukiantys vaistiniai preparatai yra cheminės medžiagos, panašios į epinefrino, gamtoje egzistuojančios cheminės. Kreipėsi į išangę, kraujagysles susitraukiantys vaistiniai padaryti kraujagyslių vis mažesni, kurie gali sumažinti tinimas. Jie taip pat gali sumažinti skausmą ir niežulį, nes jų lengvas anestezijos poveikį.

Kraujagysles susitraukiantys vaistiniai kreipėsi į išangės srityje – skirtingai nuo kraujagysles susitraukiantys, kad būtų imtasi žodžiu arba injekcijos – mažai tikėtina, sukelia sunkų šalutinį poveikį,, pavyzdžiui, aukštas kraujospūdis, nervingumas, drebulys, nemiga, ir sveikatos pablogėjimą, diabeto ar hipertirozės.

Pavyzdžiai kraujagysles susitraukiantys vaistiniai preparatai yra:

* efedrino sulfatas 0.1% į 1.25%

* epinefrino 0.005% į 0.01%

* fenilefrinas 0.25% (Medicone žvakutėmis, Pasirengimas H, Rectocaine)

Protectants

Protectants išvengti dirgina išangės srityje formavimo fizinis barjeras ant odos, kurios neleidžia liestis sudirgintai odai su sunkinančių skystąjį arba išmatų iš tiesiosios žarnos. Šią kliūtį mažina sudirginimą, niežulys, skausmas, ir degimo. Yra daug produktų, kurie patys protectants arba kurių sudėtyje yra, be kitų vaistų protectant.

Pavyzdžiai apsaugančius įtraukti:

* aliuminio hidroksido gelio

* kakavos sviesto

* glicerinas

* kaolinas

* lanolinas

* mineralinės alyvos (Balneol)

* balta petrolatumą

* krakmolas

* cinko oksido (Desitin) arba Galmanowy (kuriame yra cinko oksido) koncentracija iki 25%

* menkės kepenų aliejus arba ryklių kepenų aliejus, jei vitamino A 10,000 USP vienetai / dieną

Astringents

Astringents sukelti kraujo krešėjimo (Grupavimas į blokus) baltymų į išangės srities odą ar analinio kanalo gleivinės ląstelės. Ši veikla skatina odos sausumas, o tai savo ruožtu padeda sumažinti degimo, niežulys, ir skausmas.

Pavyzdžiai astringents įtraukti:

* Galmanowy 5% į 25%

* cinko oksido 5% į 25% (Calmol 4, Nupercainal, Tronolane)

* ragana lazdynas 10% į 50% (Laivyno Gydomieji, Fałdowanie, Ragana lazdynas Hemorrhoidal įklotai)

Antiseptikai

Antiseptikai slopina bakterijų ir kitų mikroorganizmų augimą,. Tačiau, neaišku, ar antiseptikai yra kokių nors veiksmingesnis nei muilu ir vandeniu.

Pavyzdžiai antiseptikai įtraukti:

* boro rūgštis,

* hydrastis

* fenolis

* benzalkonio chlorido

* cetylpyridinium chlorido

* benzetonio chlorido

* rezorcinolio

Keratolytics

Keratolytics yra cheminių medžiagų, kurios sukelia išoriniai sluoksniai odos ar kitų audinių suirti. Jų naudojimo priežastis yra tai, kad suirimo leidžia vaistus, kad būtų taikomos išangę ir išangės srityje prasiskverbti į gilesnius audinius.

Du patvirtintas keratolytics, yra:

* aliuminio chlorhydroxy allantoinate (alcloxa) 0.2% į 2.0%

* rezorcinolio 1% į 3%

Analgetikai

Skausmo produktai, kaip anestetikas produktai, skausmui malšinti, niežulys, ir deginimas paspaudžiant receptorių skausmas nervus.

Pavyzdžiai analgetikai įtraukti:

* mentolis 0.1% į 1.0% (didesnis nei 1.0% nerekomenduojama)

* kamparas 0.1% į 3% (didesnis nei 3% nerekomenduojama)

* Kadagių mano 1% į 5%

Kortikosteroidai

Kortikosteroidai mažina uždegimą ir gali sumažinti niežulį, tačiau jų ilgalaikio vartojimo gali sukelti ilgalaikę žalą odai. Jie neturėtų būti naudojami ilgiau kaip trumpalaikį kelių dienų iki dviejų savaičių. Tik produktai silpnai kortikosteroidų poveikis yra per-the-counter. Didesnė kortikosteroidų produktų, kurie yra prieinami pagal receptą, neturėtų būti naudojami gydant išangės niežulį.