Medicina


Ką šlapimo Rodyti?

Šlapimo gali atskleisti ligų įrodymų, netgi tose, kurios nebuvo patirta didelių ženklų bei požymių. Todėl, šlapimo paprastai įprasta sveikatos tikrinimo dalis,.

Šlapimo taip pat yra labai naudingas tyrimas, gali būti pagal jūsų gydytojas yra konkrečių priežasčių,. Šlapimo dažnai naudojami diagnozuoti šlapimo takų ar inkstų infekcija, įvertinti priežastis inkstų funkcijos nepakankamumas, atrinkti progresavimo kai lėtinėmis ligomis, pavyzdžiui, cukrinis diabetas ir padidėjęs kraujospūdis (hipertenzija).

Ji taip pat gali būti naudojamas kartu su kitais bandymus diagnozuoti kai kurioms ligoms,. Pavyzdžiu gali būti inkstų akmenligės, uždegimas, inkstų (glomerulonefritas), arba raumenų pertraukos paskirstymas (rabdomiolizė).

Aiškinimas šlapimo paprastai priklauso peržiūrėti visas bandymo įranga, taip pat klinikinių simptomų ir požymių, pacientui.

Kas yra šlapimo?

Šlapimo tiesiog iš šlapimo analizė. Tai labai dažnas testas, kuris gali būti atliekamas daugelyje sveikatos priežiūros įstaigose, įskaitant gydytojų kabinetai, skubios pagalbos įrenginiai, laboratorijos, ir ligoninėse.

Ji atliekama renkant šlapimo mėginį iš bandinio puodelio pacientas. Paprastai nedidelės sumos (10-15 ml's) gali būti reikalaujama šlapimo tyrimai.