Medicina


Kas yra alergenai?

Alergenai yra medžiagų iš maisto produktų, augalai, arba gyvūnus, išprovokuoti imuninės sistemos ir sukelti uždegimą overreaction (Šiuo atveju, odos). Uždegimas gali atsirasti net tada, kai asmuo susiduria su mažais alergenų tam tikrą laiką. Kai kurie alergenai pavyzdžiai žiedadulkės ir šunų ar kačių pleiskanos (dalelytės iš gyvūno odos ir plaukų). Kai žmonės, sergantiems atopiniu dermatitu liestis su dirginantys arba alergenų, su kuriais jie yra jautrūs, uždegimas gaminančias ląsteles įsiskverbti per odą iš kitų kūno. Šios ląstelės išskiria chemines medžiagas, kurios sukelia niežėjimas ir paraudimas. Kaip asmuo, įbrėžimų ir rubs odos reakcija, toliau žala.

Kai kurie maisto produktai veikia kaip alergenai ir gali sukelti atopinį dermatitą ar paūminti ji (pasirūpinti, kad jis taptų dar blogiau). Maisto alergenų be abejo, atlieka tam tikrą vaidmenį atvejų atopiniu dermatitu numeris, visų pirma kūdikiams ir vaikams. Alerginės reakcijos į maistą, gali sukelti odos uždegimą (paprastai dilgėlinė), virškinamojo trakto sutrikimai (vėmimas, viduriavimas), viršutinių kvėpavimo takų simptomai (grūstis, čiaudulys), ir švokštimas. Dažniausiai alergiją sukeliančių (alergiją) Maisto produktai, kiaušiniai, žemės riešutai, pieno, žuvis, sojos produktai, ir kviečių. Nors duomenų vis dar neaiškus, kai kurie tyrimai rodo, kad motinos vaikų šeimoje atopiniu ligų, turėtų vengti valgyti dažnai alergiją maisto produktams save per vėlai nėštumo ir kai jie maitinančių krūtimi kūdikį. Nors ne visi tyrinėtojai sutinka,, dauguma ekspertų mano, kad maitinimas krūtimi kūdikis bent keturis mėnesius gali turėti apsauginį poveikį vaikui.

Jei maisto alergijos yra įtariamas, ji gali būti naudinga įdėmiai dienoraštis apie viską pacientas valgo, PAŽYMĖDAMOS, bet reakcijos. Nustatyti maisto alergenų, gali būti sunku ir reikalauja priežiūros alergologo, jei pacientui yra taip pat yra veikiami kitų alergenų. Vienas naudingas būdas išsiaiškinti maisto alergijos galimybė yra pašalinti įtariama maisto ir tada, jei pagerėjimas pastebimas, vėl jį į mitybą griežtai kontroliuojamomis sąlygomis. Dviejų savaičių bandomasis paprastai pakanka kiekvienos maisto produktų. Jeigu maisto bandoma nesukelia simptomų po dviejų savaičių, Įvairių maisto gali būti patikrintas panašiu būdu po to. Taip pat, jei maisto pašalinimo nebūtų pagerėjimas po dviejų savaičių, kiti maisto produktai gali būti pašalinti iš eilės.

Keitimas asmuo atopiniu dermatitu, gali ne visada palengvina simptomus, dieta. Pakeitimai gali būti naudingi, tačiau, kai paciento ligos istoriją ir konkrečias simptomus galima teigti, maisto alergijos. Būtent pacientas ir jo šeimos ir gydytojo spręsti, ar Mitybos apribojimai yra didesni už pačios ligos poveikį. Dietoms dažnai yra emociškai ir finansiškai sudėtinga pacientams ir jų šeimoms po. Jei nebus tinkamai kontroliuojamas, mityba su daug apribojimų taip pat gali prisidėti prie mitybos problemos vaikų.