Medicina


Kas yra bendro priežastis anafilaksija?

Iš anafilaksija priežastys skirstomos į dvi pagrindines grupes:

* IgE: Ši forma yra tiesa anafilaksija, kad reikia pradinio jautrinantis poveikis, iš putliųjų ląstelių bei basophils danga (kraujo kūnelių ir audinių, kad išskirti medžiagas, kurios sukelia alergines reakcijas, žinomas kaip tarpininkai) pagal IgE, ir sprogstamųjų spaudai cheminių mediatorių po pakartotinio poveikio.

* Ne IgE: Šios reakcijos, vadinamasis “anafilaktoidinės” reakcijos, yra panašios į tikrą anafilaksija, bet nereikia IgE imuninė reakcija. Jie paprastai sukelia tiesioginio stimuliavimo putliųjų ląstelių ir basophils. Tas pats mediatorius kaip pasireikšti anafilaksija tiesa yra išleistas ir tuo pačiu poveikiai. Ši reakcija gali atsirasti, ir dažnai, pirminio ir vėlesnio pozicijas, Kadangi nė alergiją reikia.

Terminai anafilaksija ir anafilaksinės (reikšmė “kaip anafilaksija”) yra naudojami aprašyti šios sunkios, alerginė reakcija. Anafilaksija yra naudojamas apibūdinti reakcijos, kurie inicijuoja IgE ir anafilaktoidinės naudojama su nuoroda į reakcijos, kurios sukelia ne IgE. Dėl reakcijos poveikis yra tas pats, tačiau, ir paprastai apdorotos tuo pačiu būdu. Dažnai, jos negali būti išskirtos iš pradžių.

Nors gali atrodyti, kad IgE anafilaksija kyla po pirmojo sąlyčio su maisto, vaistai, ar vabzdžių įgėlimas, ten turėjo būti iš anksto, ir tikriausiai Netyčinį, alergiją nuo ankstesnės pozicijos. Jūs negalite prisiminti taikus Sting ar reikia žinoti “paslėptas” alergenai maiste.