Medicina


Kas atsitinka po to, kai ligos simptomai pradeda?

Yra trys galimi rezultatai:

1. Požymiai ir simptomai gali būti lengvi ir išnyks savaime arba greitai baigiasi, administruoti pagalbos vaistas. Šiuo rezultatus, simptomai nėra vėliau pasikartos iš šio konkretaus poveikio.

2. Po pirminio tobulinimas, simptomai gali pasikartoti per 4 į 12 valandos (pabaigoje fazės reakcija) ir reikalauja papildomo gydymo ir uždaryti pastabą. Naujausi duomenys rodo, kad vėlai fazės reakcija pasireiškia mažiau kaip 10% atvejų.

3. Galiausiai, reakcija gali būti patvari ir sunkesnis, todėl reikia intensyviai gydymo ir hospitalizacijos. Tai gali įvykti iki 20% su tam tikrų pozicijų laikas.

Epinefrino, kuris taip pat žinomas kaip “adrenalinas,” a vaistai, kuris veikia iš karto sukelti kraujagyslės sutartis, taip būtų išvengta skysčio nutekėjimo. Jis yra vienas iš vaistų, dažnai vartojami anafilaksija. Epinefrino taip pat padeda atsipalaiduoti bronchų, taip mažinant kvėpavimo sutrikimai. Taip pat sumažėja skrandžio spazmai ir sustoja niežulys ir dilgėlinė. Dar svarbiau, epinefrino padeda išvengti daugiau tarpininkų alerginė reakcija spaudai. Be epinefrino, kitais vaistais ir IV skysčiai ir deguonies tikriausiai bus administruojamas, kaip gerai. Intervencijų pasirinkimas priklauso nuo reakcijos sunkumo pacientui pasireiškia.

Ar yra kokių nors sutrikimų, kurie atrodo panašūs į anafilaksija?

Keli sutrikimai gali būti panašus į anafilaksija. Alpimas (kraujagyslių, vagal reakcija) yra reakcija, kuri yra labiausiai tikėtina, kuriuos galima supainioti su anafilaksija. Pagrindiniai skirtumai, kad alpimas epizodas, To paveikti asmenys buvo lėtas pulsas, atvėsti ir šviesiai odai, ir ne dilgėlinė arba sunku kvėpuoti. Kitos sąlygos, pavyzdžiui, širdies priepuolių, kraujo krešuliai patenka į plaučius, sepsinis šokas, ir panikos priepuoliai gali būti supainioti su anafilaksija.