Medicina


Kaip anafilaksija diagnozuota?

Kai manote, kad galėjo anafilaksinė reakcija, pirmas Darbų yra siekti medicinos pagalba. Kai ūminės reakcijos buvo vertinamos reikia tolesnių su gydytoju, kuris galbūt rekomenduos matyti alergologo. Alergologo įvertins, ar reakcija iš tikrųjų buvo alergija pobūdžio. Paprastai, atidžiai ir išsamiai medicinos istorijos ir eiga kraujo arba oda testai gali nustatyti priežastis. Būkite pasirengę prisiminti savo veiklą prieš renginį, maisto ir vaistų jums suvartoti, ir ar turėjote kokių nors su gumos gaminiai Kontaktai.

Kaip mes valdyti anafilaksija?

Optimaliai valdyti anafilaksija gelbsti gyvybes. Paveikti arba rizikos asmuo turi žinoti apie galimą skatina ir ankstyvojo perspėjimo ženklai. Jei esate linkę į šias reakcijas, Jūs turite būti susipažinę su skubios anafilaksija gydymo rinkiniai naudoti ir visada turėti su savimi. Neatidėliotinos priemonės ir prevencija yra pagrindinis valdymo.

anafilaksija

Anafilaksija yra susijusi su sparčiai besivystanti ir sunki alerginė reakcija, kuri pasireiškia įvairių kūno vietų skaičius vienu metu. Sunki anafilaksinė reakcija gali būti mirtinas. Dauguma žmonių patirtį alergijos simptomus tik nedidelis susierzinimas. Tačiau, Nedidelis skaičius žmonių, yra jautrios reakcijos, kurios gali sukelti šoką ar net mirtį.

Anafilaksija yra dažnai sukeltos medžiagų, kurios yra švirkšti ar suvartoti, ir taip patekti į kraują. Sprogi reakcija dalyvauja odos, plaučiai, nosis, gerklė, ir virškinimo trakto gali tada rezultatas. Nors sunkių atvejais gali pasireikšti anafilaksija per keletą sekundžių ar minučių, poveikio ir būti mirtina negydant, daug reakcijos švelnesnę ir gali būti baigėsi greitai medicinos terapijos.