Medicina


Kokios yra suaugusiųjų smegenų auglio simptomų?

Gydytojas turi būti vertinamas, jei šių simptomų atsiranda:

* Dažni galvos skausmas.

* Vėmimas.

* Apetito praradimas.

* Pokyčiai nuotaiką ir asmenybę.

* Pokyčiai gebėjimą mąstyti ir mokytis.

* Traukuliai.

Kas testai yra naudojami nustatyti ir diagnozuoti suaugusiųjų smegenų augliams?

Testai, kuriais tiriamos galvos ir nugaros smegenų, naudojama aptikti (rasti) Suaugusiųjų smegenų navikų. Šiuos bandymus ir procedūras, gali būti naudojami:

* CT scan (CAT scan): Procedūrą, kuri leidžia išsamiomis nuotraukos sritys, kūno viduje, paimti iš įvairių kampų. Nuotraukos yra pateiktos prijungtas kompiuteris prie rentgeno aparatas. Dažų gali būti švirkščiamas į veną arba praryti padėti organų arba audinių rodomi aiškiau. Ši procedūra dar vadinama kompiuterinė tomoKompiuterinė tomografijaomography, arba Ašiniai kompiuterinė tomografija.

* MRT (magnetinio rezonanso): Procedūra, kuri naudoja magnetas, radijo bangomis, ir kompiuterį, kad išsamios nuotraukas galvos ir nugaros smegenų serija. Medžiagos, vadinamos gadolinis, injekuojant jas į pacientą per veną. Gadolinis renka apie vėžinių ląstelių, todėl jie rodomi šviesesnę paveikslėlyje. Ši procedūra taip pat vadinamas magnetinio branduolių rezonanso (NMRI).

Suaugusiųjų smegenų navikų diagnozuojama ir pašalintas operuojant. Jei smegenų auglys yra įtariamas, biopsija atliekama pašalinant dalį kaukolės ir naudojant adatos pašalinti iš smegenų audinio mėginys. Patologas nuomonėmis audinių mikroskopu ieškoti vėžio ląsteles. Jei vėžio ląstelių aptinkama, Gydytojas pašalinti kuo daugiau vėžinių kaip saugiai įmanoma per tą patį chirurgija. MRT gali būti atliekamas siekiant nustatyti, ar bet vėžio ląstelių lieka po operacijos. Bandymai taip pat atliekami siekiant išsiaiškinti naviko laipsnio.