Medicina


Kaip anemija diagnozuojama?

Anemija paprastai nustatoma ar bent patvirtino išsamų kraujo kūnelių (CBC) skaičiuoti. CBC bandymas gali būti paskelbtas kaip įprasta bendro patikrinimo ir atrankos arba remiantis klinikinių požymių ir simptomų, kurie gali pasiūlyti anemija ar kitų kraujo sutrikimų, gydytojas dalis.

Kas yra pilnas kraujo kūnelių (CBC) skaičiuoti?

CBC yra skaičiavimo ir analizės skirtingų tipų ląstelių kraujo tyrimas. Tradiciškai, CBC analizė buvo atliekama pagal su gydytoju ar laboratorijos technikas, apžiūrint stiklelio paruošti iš kraujo mėginio mikroskopu. Šiandien, Didelę dalį šio darbo, dažnai automatizuota ir padaryta mašinos. Šeši komponentas matavimai sudaro CBC testas:

1. Raudonųjų kraujo kūnelių (GTEVS) skaičiuoti

2. Hematokrito

3. Hemoglobinas

4. Baltųjų kraujo ląstelių (WBC) skaičiuoti

5. Diferencialinė kraujo (the “diff”)

6. Trombocitų skaičius

Tik trys pirmieji bandymai: raudonųjų kraujo kūnelių (GTEVS) skaičiuoti, hematokrito, ir hemoglobino, yra susiję su anemijos diagnozę.

Be, tai eritrocitų kiekis (MCV) Taip pat dažnai pranešama CBC, kuris iš esmės priemonių vidutinis raudonųjų kraujo kūnelių kraujo mėginys. Tai labai svarbu atskirti anemiją sukelia. Vienetai MCV yra pranešta femtoliters, viena milijonoji dalis l.

Kiti naudingi įkalčiais į priežastis anemija, kurios pranešė CBC yra dydis, forma, ir spalva raudonųjų kraujo kūnelių.