Medicina


Požymius ir simptomus, spina bifida

Apie spina bifida simptomai skiriasi nuo asmens, Priklausomai nuo tipo. Dažnai, asmenų su occulta neturi išvežimo požymių sutrikimas. Uždaroji nervinio vamzdelio defektų, dažnai pripažintų ankstyvame gyvenimo etape, dėl neįprasto barzdelė ar grumstas plaukų arba mažos bangelė ar apgamas ant odos ties stuburo apsigimimų svetainėje.

Meningocele ir myelomeningocele paprastai yra skysčiu užpildytas maišeliu-matoma ant nugaros-kyšantys iš nugaros smegenų. Be meningocele, maišelyje gali būti padengiamas plonu sluoksniu ant odos, kadangi daugeliu atvejų, kai myelomeningocele, nėra odos dangą maišelio sluoksnis ir nugaros smegenų audinio skyriuje paprastai patiria.

Kas sukelia spina bifida?

Tiksli priežastis spina bifida lieka paslaptis. Niekas nežino, kas trukdo visiškai uždaryti nervinio vamzdelio, sukelia apsigimimų plėtoti. Mokslininkai įtaria genetinių, mitybos, ir aplinkos apsaugos veiksniai vaidina svarbų vaidmenį. Moksliniai tyrimai rodo, kad nepakankamas folio rūgštį - bendras B vitaminų - motinos dieta yra pagrindinis veiksnys sukelia spina bifida ir kitų nervinio vamzdelio defektai. Prenatalinė vitaminų, kad yra nustatyti nėščios motinos paprastai yra folio rūgšties ir kitų vitaminų.