Medicina


Sutrikimų spina bifida

Sutrikimų spina bifida gali būti nuo nedidelių fizinių problemų su didele fizine ir psichine negalia. Svarbu pažymėti,, tačiau, kad dauguma žmonių su spina bifida yra normalus intelektas. Dydis nustatomas dydis ir vieta išsigimimas, ar odos apima ją, ar stuburo nervus išsikiša iš jo, ir kuri stuburo nervus dalyvauja. Paprastai visi nervai, esančių žemiau išsigimimas turi įtakos. Todėl, didesnis išsigimimas atsiranda ant nugaros, didesnė nervus ir raumenų funkcijos ir pojūtis suma.

Be nuostolių pojūtis ir paralyžius, Kitas neurologinių komplikacijų Asocijuotas su spina bifida yra Chiari II netaisyklingas išsivystymas-reta būklė (tačiau bendras vaikų su myelomeningocele) kai smegenų ir smegenėlių, arba galinio dalis smegenų, išsikiša žemyn į stuburo kanalą arba kaklo srities. Ši sąlyga gali būti suspaudimo stuburo smegenų ir sukelti simptomai, įskaitant sunkumus, su maitinimo veislės, ryti, ir kvėpavimo; slopus; ir rankų sąstingis.

Chiari II išsigimimas taip pat gali sukelti daug galvos ir stuburo smegenų skysčio užsikirsti, sukelia būklę, vadinamą hidrocefalija, kuris yra nenormalus Didinti smegenų skysčio smegenyse. Smegenų skystis yra bespalvis skystis, kuri supa galvos ir nugaros smegenų. Skysčių didėjimas kelia žalingas spaudimas smegenyse. Hidrocefalija paprastai gydoma chirurginiu būdu implantuoti perstūmimo-tuščiaviduriai, vamzdiniai smegenų nusausinti skysčio perteklių į pilvo.

Kai su myelomeningocele naujagimiams gali atsirasti meningitas, į meninges infekcija. Meningitas gali sukelti smegenų traumos ir gali būti pavojingas gyvybei.

Vaikai su abiem myelomeningocele ir hidrocefalija gali turėti mokymosi sunkumų,, įskaitant sunkumus dėmesio, problemas, susijusias su kalbos ir skaitymo, ir problemų mokymosi matematikos.

Dar daugiau problemų, pavyzdžiui, latekso alergijos, odos problemos, virškinimo sąlygos, ir depresija gali pasireikšti kaip vaikai su spina bifida senės.