Medicina


Kaip spina bifida gydyti?

Nėra spina bifida išgydyti. Nervų audinys, kuri yra sugadinta ar prarasta negali būti pataisyta arba pakeista, nei gali veikti būti atkurta su pažeista nervų. Gydymas priklauso nuo rūšies ir stiprumo sutrikimai. Paprastai, vaikų švelnios formos nereikia gydymo, nors kai kurie gali reikalauti, chirurgija, kaip jie auga.

Pagrindinių prioritetų tinkamam gydymui myelomeningocele yra užkirsti kelią infekcijos besivystančiose per veikiami nervai ir audinių dėl stuburo defektas, ir apsaugoti veikia nervus ir konstrukcijų iš papildomų traumos. Paprastai, vaikas, gimęs su spina bifida turės chirurgija uždaryti trūkumo ir išvengti infekcijos arba dar trauma per pirmąsias kelias gyvenimo dienas.

Gydytojai neseniai pradėjo vykdyti vaisiaus chirurgija gydyti myelomeningocele. Vaisiaus chirurgija, kuri atliekama gimdoje (per gimdos)-Dalyvauja atidarymo motinos pilvo ir gimdos ir siuvamųjų uždaryti atidaryti per besivystančių kūdikio nugaros smegenų. Kai kurie gydytojai mano, anksčiau defektas ištaisomas, geriau rezultatų kūdikiui. Nors procedūra negali atkurti prarastas neurologinių funkcijų, jis gali išvengti papildomų nuostolių atsiradimui. Tačiau, chirurginis gydymas eksperimentiniais ir esama pavojaus vaisiui ir motinai yra.

Pagrindinių pavojų vaisiui yra tie, kurie gali atsirasti, jei operacijos skatina per anksti pristatymo, pavyzdžiui, organų nesubrendimo, smegenų hemoragija, ir mirtis. Rizika motinai būti infekcijos, kraujo netekimą dėl to perpilti reikia, gestacinis diabetas, ir kūno svorio padidėjimas dėl lovos.

Vis dar, vaisiaus chirurgija nauda yra perspektyvus, ir įtraukti mažiau poveikis pažeidžiamų stuburo nervų audinių ir kaulų gimdos aplinka, ypač amniono skystį, kuris yra toksiškas. Kaip papildoma nauda, Gydytojai nustatė, kad procedūra turi įtakos, kaip smegenys vystosi gimdos, leidžiant tam tikras komplikacijas, pavyzdžiui, Chiari II susijusių hidrocefalija, pataisyti patys, taip, sumažinti arba, kai kuriais atvejais, kad nereikėtų chirurgijos implantas perstūmimo.

Daugelis vaikų su myelomeningocele plėtoti būklė, vadinama laipsniškai rišti, ar pririšti laidą sindromas, , kurioje savo nugaros smegenys tampa pritvirtinto nekilnojamojo struktūros, pavyzdžiui, viršutinių membranas ir slankstelių sukeliančių nugaros smegenų tapti neįprastai ilgos, ir slankstelių pailgi su augimo ir judėjimo. Ši sąlyga gali sukelti raumenų funkcija su kojomis, Žarnyno, ir šlapimo pūslės. Ankstyvosios chirurgija dėl nugaros smegenų gali leisti vaikui atgauti normalų funkcionavimą ir apsaugoti nuo tolesnio blogėjimo neurologinių.

Kai kurie vaikai turės po operacijos valdymo problemų su kojomis, Klubai, ar stuburo. Asmenys, hidrocefalija paprastai reikės papildomų operacijų pakeisti perstūmimo, kurie gali užgožti arba susispaudžia.

Kai su spina bifida asmenims reikalauti, pagalbiniai įtaisai, pavyzdžiui, petnešos, Ramentai, arba vežimėlius. Dėl stuburo apsigimimų vieta dažnai rodo, pagalbinės priemonės reikalingos tipas. Vaikai su defektu aukštos nugarėlėje ir platesnių paralyžius dažnai reikės Susisiekimas, o tie su defektu mažesnės stuburo gali turėti galimybę naudoti ramentus, šlapimo pūslės catherizations, kojų petnešos, arba vaikštynės.

Gydymas paralyžius ir šlapimo pūslės ir žarnyno problemų paprastai prasideda iš karto po gimimo, ir gali apimti specialius pratimus kojų ir pėdų padėti parengti vaiką vaikščioti su petnešomis ar ramentus, kai jis arba ji yra vyresnio amžiaus.