Medicina


Buerger's Disease

Buerger liga dažniausiai pasireiškia mažų ir vidutinių arterijų, venų, ir nervus. Nors priežastis nežinoma, yra tvirtai susijusi su tabako naudojimo arba poveikio. Ginklų ir kojų arterijų tapti sumažėjo arba užblokuotas, kurių trūksta kraujo tiekimą (išemijos) į pirštus, rankų, pirštai, ir kojas. Skausmas atsiranda dėl ginklų, rankas ir, dažniau, kojų ir pėdų, net tada, kai ramybės. Su sunkiu stabdymų, audinys gali mirti (gangrena), reikia amputacija dėl rankų ir kojų pirštų.

Paviršinių venų uždegimas ir simptomai Raynaud pasitaiko dažniausiai pacientams, sergantiems Buerger liga.

Periferinė Venų ligos

Venos yra lanksti, tuščiaviduriai vamzdžiai atvartais viduje vadinamas vožtuvai. Kai jūsų raumenys sutartis, vožtuvai atidaryti ir kraujo juda per venas. Kai jūsų raumenys atsipalaiduoja, vožtuvai uždaryti, palaikymo kraujas teka viena kryptimi per venas.

Jei tavo viduje venų vožtuvai tampa sugadintas, vožtuvai gali ne uždaryti visiškai. Tai leidžia kraujui tekėti į abi puses. Kai jūsų raumenys atsipalaiduoja, viduje sugadintas venų vožtuvai(su) negalės surengti kraujo. Tai gali sukelti kaupimą kraujo ar patinimas, venos. Venų bumbulas ir atrodo kaip lynai po oda. Kraujo pradedant judėti lėčiau per venas, ji gali prilipti prie indo sienelių ir kraujo krešuliai pusių gali kondensuotis.