Medicina


Kas yra "protų aneurizma ir kas sukelia smegenų aneurizma?

Smegenų pasireiškia jo kraujo tiekimas iš arterijos žinomas kaip Willis Circle. Jis įsikūręs į smegenų pagrindo ir yra arterijas, kad prisijungti į ratą tada siųsti filialai iš visų smegenų dalių ciklas. Šie arterijų pristatyti mityba (gliukozės ir deguonies) į smegenų ląsteles.

Sankryžas, kai šie arterijose susirinks gali kondensuotis silpnų dėmių. Šie silpnąsias vietas galima balionas ir užpildyti su krauju, kurti kraujagyslių outpouchings žinomas kaip aneurizmos. Šie maišeliu panašūs plotai gali ištekėti arba plyšimas praliejimas kraujo į aplinkinius audinius. Nors vyraujanti mintis buvo, kad aneurizmos yra įgimtas (tai reiškia, kad žmonės gimsta su jais), Dabar manoma, kad jie dėl mikroskopinių žalą arterijų sienelių, kurį nulėmė neįprasta srautas sankryžos taškus, kur arterijos ateiti kartu.

Yra ir kitų retai sukelia aneurizmos. Nuo grybelio aneurizmos yra priežastis pagal infekcijos arterijų sienelių. Navikai ir traumos taip pat gali sukelti aneurizmų formos. Vaistų piktnaudžiavimas, ypač kokaino, gali sukelti arterijų sienelių į susijaudinti ir susilpninti.

Smegenų aneurizmų (aneurizmos per arterijas į smegenis) yra dažnas. Skrodimo metu aptikta, atsitiktinis besimptomis aneurizmų randama daugiau nei 1% žmonių. Dauguma aneurizmos likti mažų ir niekada netaps išduodant arba yra diagnozuota. Apie, tačiau, pamažu gali gauti daugiau ir daryti spaudimą aplinkinių smegenų audinio ir nervų ir gali būti diagnozuojama, nes veido simptomai, tokie kaip:

* galvos skausmas,
* sustingimas, ar silpnumas vienoje pusėje yra,
* išsiplėtę mokinys, arba
* kaitos vizija.

Didesnį susirūpinimą kelia tai smegenų aneurizma, jog informacija nutekėjo ar plyšimas, ir potencialiai sukelia insultas arba mirtis. Kraujavimas nutekėjimas į vieną iš membranos, kuri apima galvos ir stuburo smegenų kanalas ir yra žinomas kaip subarachnoidinė kraujosruva (pa = po + voratinklinį = viena iš smegenų dangos + kraujavimas = kraujavimas).