Medicina


Kas yra "protų aneurizmos simptomai?

Galvos skausmas, susijusių su nesandarus aneurizma yra sunkus. Kraujo labai dirgina smegenis ir sukelia didelį skausmą. Pacientai gali būti apibūdinamas “blogiausia galvos jų gyvenimo,” ir sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas turi turėti smegenų aneurizma dėkingi, kaip galimą priežastį šio skausmo tipas. Galvos skausmas gali būti susijęs su pykinimu, vėmimas, ir kaitos vizija. Subarachnoidinė hemoragija taip pat sukelia skausmą ir kaklo sąstingiu.

Kaip smegenys aneurizma diagnozuojama?

Smegenų aneurizmos diagnozė prasideda indeksas yra didelis įtarimas sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas. Iš galvos skausmas istorija, ūmiai prasidedantis blogiausio galvos skausmas paciento gyvenimo, susiję su sprando sąstingis ir blogai pasirodo pacientas, tiriant fiziniais tyrimo, paprastai sukelia sveikatos priežiūros paslaugų teikėjui, kad KT (Kompiuterinė tomografija) skenavimas į galvą. Tai parodys, subarachnoidinė kraujosruva daugiau nei 90% atvejų plyšusi aneurizma,. Keliais atvejais, kurie nėra pripažintos CT, sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas gali apsvarstyti atliekant juosmeninę punkciją (LP ", ar nugaros palieskite) nustatyti kraujo smegenų skysčio kuri veikia subarachnoidinė erdvė.

Jei KT ar LP atskleidžia kraujo buvimą, angiografija atliekamas siekiant nustatyti, kur aneurizma yra ir planuoti gydymą. Angiografija (angioneurozinė = arterijos grafijos = nuotrauką) yra procedūra, pagal kurią mažas lankstus vamzdelis su įsriegtais į vieną iš smegenų arterijų, ir dažų švirkščiamas o fotografuojama. Naujesnė technologija leidžia angiografiją reikia atlikti kartu su KT ar magnetinio rezonanso (MRT).

Nors simptomai gali rodyti, smegenų aneurizma, kitų diagnozių gali reikėti įvertinti. Migrena, meningitas, auglys, ir insulto visi gali sukelti neurologiniai simptomai. Remiantis paciento pristatymas, sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas turės nuspręsti, kuris bandymų ir tyrimų naudoti, norint nustatyti teisingą diagnozę.