Medicina


Pilvo aortos aneurizma

Kas yra aneurizma?

Aneurizma apie lokalizuotas išplėsti sritis (išsiplėtimas) iš kraujagyslių. (Žodis “aneurysm” yra pasiskolintas iš graikų kalbaneurizma;aneurysma” reikšmė “išplėsti”).

Kas yra aortos aneurizmos?

Aortos aneurizma apima aortos, vienas didelis arterijų, per kurį kraujas patenka iš širdies į visą kūną. Aortos išsipūtęs ne iš panašaus silpnybę aneurizma svetainės senas susidėvėjęs padangų.

Kokie yra krūtinės ląstos ir pilvo aortos?

Aorta yra pirmoji, vadinama krūtinės aorta, kaip jis palieka širdies, pakyla, arkos, ir nusileidžia per krūtinės, kol jis pasiekia diafragmą (tarp krūtinės ląstos ir pilvo pertvara). Aorta yra tada vadinosi pilvo aortos po to, kai praėjo diafragma ir toliau žemyn į pilvo. Pilvo aortos baigiasi ten, kur ji skyla į dvi klubines arterijas, kad eiti į kojas.

Kur aortos aneurizmos linkę plėtoti?

Aortos aneurizmos gali išsivystyti bet išilgai aortos ilgis. The majority, tačiau, išsidėstę išilgai pilvo aortos. MosDaugumapie 90%) pilvo aneurizmos yra žemiau inkstų arterijų lygis, laivams, kurie palieka aortos eiti į inkstus. Apie du trečdaliai pilvo aneurizmos neapsiriboja tik aortos tačiau laikas nuo aortos į vieną ar abu klubines arterijas.

Kas forma yra labiausiai aortos aneurizmos?

Dauguma aortos aneurizmos yra fusiform. Jie yra formos kaip suklys (“fusus” tai suklio Lotynų) su plečiant visi aplink aortos apskritimo. (Saccular aneurizmos tiesiog įtraukti į aortos sienos dalį su lokalizuota iš mušant).

Kas viduje aortos aneurizma?

Viduje sienos aneurizmų dažnai išklotos laminuotu kraujo krešulys, kuris yra išdėstytas kaip faneros gabalas.