Medicina


Kokie yra su pilvo aortos aneurizmos komplikacijų?

Plyšimas yra baiminamasi, problema. Plyšimas pilvo aneurizma katastrofos. Jis yra labai mirtinas ir paprastai prieš juos kankinantis skausmas pilvo apačioje ir atgal, su minkštumas aneurizma. Plyšimas pilvo aneurizmos priežastis gausus kraujavimas ir sukelia šoką. Mirtis gali greitai sekti. Pusė visų su negydytų pilvo aortos aneurizmos asmenų miršta nuo plyšimo per penkerius metus. Pilvo aortos aneurizmos yra 13 pirmaujanti mirties priežastis JAV.

Periferinė embolizacija krešulys per aneurizma gali atsirasti, kai krešulys gabalas ateina laisvas ir keliauja toliau nurodytų arterinės sistemos. Šis krešulys fragmentas gali paduoti į mažesnes arterijas ir blokas kraujo tėkmės. Infekcija aneurizmų gali atsirasti nuo turbulentinis kraujo tekėjimą iš neapdorotų vidinio paviršiaus poveikis aortos.

Kaip pilvo aortos aneurizmos suremontuotas?

Chirurginio gydymo pilvo aortos aneurizmos tikslas yra užkirsti kelią aneurizmos plyšimas. Tradiciškai, remontas aortos aneurizmos buvo chirurginis. Veiklą sudaro atidarymo pilvo, rasti aorta ir pašalinant (išpjaunant) aneurizma. Sintetinių Dacron vamzdelis, kuris pakeičia pašalintas gabalas aortos yra įsiūtas į vietą.

Mažiau invazinė procedūra, aortos aneurizma endovaskulinės chirurgijos. Tai minimaliai invazinė procedūra, kuri leidžia skiepūgliai (stento) vadovautis per kraujagyslę pati į aneurizmos svetainėje nereikia prapjauti pilvo. Ne visi aneurizmos gali būti nustatomos tokiu būdu ir ten negali būti ilgalaikės naudos Šios operacijos tipas. Nors pooperacinio Žinoma, yra trumpesnis, yra glaudžiau stebėti ir būtinybės atlikti bandymus.

Pilvo aortos aneurizma

* Aneurizma nenormalus plotas lokalizuota plėsti kraujagysles.

* Aortos išsipūtęs ne iš panašaus silpnybę aneurizma svetainės dėvėti padangos.

* Aortos aneurizmos paprastai yra verpstės formos ir įtraukti žemiau arterijų aortos į inkstus.

* Penki procentai vyrų virš 60 plėtoti pilvo aortos aneurizmos.

* Dažniausia aneurizma aterosklerozės.

* Pilvo aortos aneurizmos dažnai nesukelia simptomų. Jei jie, jie gali sukelti giliavandenių gręžimo skausmas jūsų nugaros apačioje arba neįprastai garsių pilvo pulsacija.

* Rentgeno spinduliai pilvo ir kitų radiologinių tyrimų gali būti naudojamas diagnozuojant aneurizma.

* Plyšimas aortos aneurizma yra katastrofa.

* Remontas aneurizmos gali būti padaryta operacija arba endovaskulinių stentavimas.