Medicina


Kaip vaskulitas gydytų?

Įvairių formų vaskulitas gydymas yra paremtas ligos sunkumą ir organų, dalyvaujančių. Gydymas paprastai yra nukreipta į sustojimo uždegimą ir slopina imuninę sistemą. Paprastai, kortizono susijusios vaistų, pavyzdžiui, prednizolonas, yra naudojami. Additionally, kitas imunines slopinimo vaistai, pavyzdžiui, ciklofosfamido (Cytoxan) ir kiti, yra laikomos. AddiBežeisti organai (pvz širdies ar plaučių) tam gali reikėti specialių gydymo, kai liga yra aktyvi.

Vaskulito valdymas yra besivystančios srities medicinos. Idealus programas, skirtas stebėti ir gydyti bus toliau tobulinti kaip ligų ypatumai ir priežastys yra apibrėžtos medicininių tyrimų.

Kaip vaskulitas diagnozuota?

Laboratoriniai kraujo ar kūno skysčių su aktyvia vaskulitas pacientas paprastai rodo uždegimą įstaiga. Priklausomai nuo organų dalyvavimo laipsnis, organų funkcijos tyrimus veislės gali būti nenormalus.

Vaskulito diagnozės galutinai nustatomas praėjus dalyvauja audinių biopsija parodo, kraujagyslių uždegimas modelio. Pavyzdžiai audinių, naudojamų biopsija apimti odos, prienosinių ančių uždegimas, kraipymas, nervų, ir inkstų. Priklausomai nuo situacijos, alternatyva biopsija gali būti rentgeno bandymas kraujagyslių vadinamas angiogramoje, kurios gali įrodyti charakteristika modelius uždegimas paveikti kraujagysles.

Vaskulitas
* Vaskulitas yra nedažni ligų grupė, kurios funkcija uždegimas kraujagyslės.

* Diagnozė vaskulitas gali būti patvirtintas ir dalyvauja audinių arba angiografija biopsija.

* Gydymas yra nukreipta mažinant kraujagyslių uždegimas ir gerinti pažeistų organų funkciją.