Medicina


Kodėl akis lengvai tikslas alergijos?

Kai atidarote savo akimis, junginė tampa tiesiogiai veikia aplinkos be filtravimo sistema, padėti, pavyzdžiui, blakstiena, plaukai paprastai randamos nosies.

Alergija tai

Maždaug 54 milijonai žmonių, apie 20% iš JAV. gyventojų skaičius, yra alergiški. Beveik pusė šių žmonių yra alergiški akių liga.

Žmonės, kurie yra labiau linkusios į alerginę akių liga, yra tie, alerginio rinito ir atopinio dermatito bei turintys stiprią šeimą ir istorija / ar asmeninę istoriją alergijos. Simptomai paprastai atsiranda prieš amžius 30.

Besivystančių alergijos simptomus scenarijus yra daug už taip, kad akys nosis pati. Alergenai sukelti alergiją antikūnų IgE kailis daug putliųjų ląstelių į junginės. Po reexposure su alergenu, putliųjų ląstelių paskatino išleisti histaminą ir kitus mediatorius. Rezultatas yra niežulys, deginimas, ir sloga akis tampa raudona ir sudirgusios dėl uždegimas, kurie sukelia grūstis. Vokų gali išaugti, net uždarymo apskritai punktas. Kartais, junginės išsipučia su skysčių ir išsikiša iš akies paviršiaus, panašių “Avilys” Patekus į akis. Šios reakcijos gali sukelti jautrumą šviesai. Paprastai, abiejų akių veikia alerginė reakcija. Retkarčiais, tik viena akimi, dalyvauja, ypač kai yra tik viena akis yra trinamas su alergenu, nes tai sukelia putliųjų ląstelių išleisti daugiau histamino.

Alerginis konjunktyvitas yra uždegimas junginė, kurį sukelia reakciją į alergenus. Uždegimas sukelia plėtros kraujagyslių junginės (“grūstis”), todėl raudonos arba Gniewny išvaizda, akių.