Medicina


Kas sukelia krūtinės angina?

Dažniausia krūtinės angina yra širdies vainikinių arterijų liga. Rečiau sukelti krūtinės anginos yra spazmas ir vainikinių arterijų.

Vainikinių arterijų liga

Vainikinių arterijų tiekimas deguonies kraują į širdies raumens. Išeminė širdies liga vystosi kaip cholesterolis deponuojami arterijų sienelių, sukelianti sunkiai formavimas, storio medžiaga, vadinama cholesterolio apnašų. Cholesterolio apnašų kaupimąsi ilgainiui sukelia susiaurėjusios vainikinės arterijos, Šis procesas vadinamas ateroskleroze. Arteriosklerozė galima pagreitinti rūkyti, aukštas kraujospūdis, padidėjęs cholesterolio kiekis, ir cukriniu diabetu. Kai vainikinės arterijos tampa sumažėjo daugiau nei 50% į 70%, jie nebegali patenkinti padidėjusį kraujo deguonies poreikis pagal širdies raumens krūvio metu ar įtampos. Trūksta deguonies į širdies raumenį sukelia krūtinės skausmą, (angina).

Vainikinių arterijų spazmas

Dėl arterijų sienelių supa raumenų skaidulų. Skubios susitraukimo raumenų skaidulos sukelia staigus susiaurėjimas (spazmas) yra arterijų. Vainikinės arterijos spazmas kraujyje mažina į širdies raumenį ir sukelia krūtinės angina. Angina kaip vainikinių arterijų spazmas rezultatas yra vadinamas “variantas” krūtinės angina arba Prinzmetal'o krūtinės angina. Prinzmetal'o krūtinės angina paprastai pasireiškia esant ramybės būsenos, paprastai anksti ryte. Spazmai gali būti normaliai vainikinių arterijų, taip pat tų sumažėjo iki aterosklerozės.

Vainikinių arterijų spazmas gali sukelti vartojimas / piktnaudžiavimas kokainu. Iš arterijos sienelės, kurį sukelia kokainas spazmas gali būti toks didelis, kad ji iš tikrųjų gali sukelti širdies priepuolis.

Kokios yra kitų priežasčių, krūtinės skausmas?

Ypač rūpinantis pacientų, krūtinės skausmas,, gydytojas skiria ar skausmas yra susijęs su deguonies trūkumo širdies raumenyje (kaip krūtinės angina arba širdies priepuolis), arba dėl kito proceso. Daugelis sąlygos yra laikomos, kad gali sukelti krūtinės skausmą, kuris yra panašus į širdies priepuolis ar krūtinės angina. Pavyzdžiai taip:

* Pleuritas (pleurisy): Uždegimas, plaučių antdėklo (pleuritipleuritasa aštrių krūtinės skausmas, kurie apsunkina gilus kvėpavimas ir kosulys. Pacientai dažnai pranešimas dusulys, iš dalies dėl savo paviršutinis kvėpavimas, siekiant sumažinti skausmą krūtinėje. Virusinės infekcijos yra dažniausia priežastis, pleuritas. Kiti sisteminio uždegiminio sąlygos, pvz sistemine raudonąja, taip pat gali sukelti pleuritas.

* Perikarditas: Perikarditas yra uždegimas aplink širdį pamušalas. Simptomai perikarditas yra panašus į pleuritas.

* Plaučių uždegimas: Plaučių uždegimas (bakterinė infekcija, plaučių) sukelia karščiavimas ir skausmas krūtinėje. Krūtinės skausmas bakterinė pneumonija yra dėl to, dirginimas arba uždegimas, plaučių antdėklo (pleuros).

* Plaučių embolija: kraujo krešulių kelionės iš dubens venų arba apatinių galūnių į plaučių, būklė vadinama plaučių embolija. Plaučių embolija gali sukelti mirtį dėl plaučių audinio (plaučių infarktas). Plaučių infarktas gali sukelti dirginimą krūtinplėvės, sukelia krūtinės skausmas panašus į pleuritas. Kai kurie bendri sukelia kraujo krešulių šių venų yra giliųjų venų trombozė (pailginto nejudrumas, Pastaraisiais chirurgija, trauma kojos, ar dubens infekcija).

* Pneumotoraksas: Mažos maišų plaučių audinio (alveolių) gali spontaniškai sprogo, sukelia pneumotoraksas. Simptomai pneumotoraksas būti staigus, sunkus, aštrus krūtinės skausmas ir dusulys. Viena dažniausių priežasčių pneumotoraksas yra sunkus emfizema.

* Mitralinio vožtuvo prolapsas: Mitralinio vožtuvo prolapsas yra bendra širdies vožtuvų sutrikimas,, įtakos 5% to 10% gyventojų. MVP yra ypač paplitusi tarp moterų tarp 20 to 40 metį Krūtinės skausmas su MVP paprastai yra didelis, bet ne sunkus. Skirtingai nuo krūtinės anginos, krūtinės skausmas su MVP retai įvyksta ar po fizinio krūvio, ir paprastai nereaguoja į nitroglicerino.

* Aortos išpjaustymas: Aorta yra pagrindinis laivo pristatymo kraujas iš kairiojo skilvelio į kitas kūno dalis,. Aortos išpjaustymas (suplėšomi aortos sienelės) yra pavojinga gyvybei avarinės. Aortos išpjaustymo sukelia sunkias, negailestingas krūtinės ir nugaros skausmas. Jauni suaugusieji su aortos skrodimo paprastai turi Marfan sindromas, paveldima liga, kuria nenormalus forma struktūrinių baltymo, vadinamo kolagenu sukelia silpnumą aortos sienos. Vyresnio amžiaus pacientų išsivysto aortos skrodimo paprastai kaip lėtinio rezultatas, aukštas kraujospūdis, Be bendrųjų aterosklerozės (arteriosklerozė).

* Costochondritis, šonkaulių lūžiai, raumenų įtampą ar spazmas: Skausmas, kilusių iš krūtinės ląstos sienos gali būti dėl raumenų įtampą ar spazmas, costochondritis, ar šonkaulių lūžiai. Krūtinės ląstos skausmas paprastai aštrių ir nuolat. Jis paprastai yra labiau sunkino judėjimą, kosulys, gilus kvėpavimas, ir tiesioginį spaudimą dėl sritis. Raumenų spazmas ir deformacijų gali kilti iš energingas, neįprastas sukimo ir lenkimo. Tarp šonkaulių ir kremzlės šalia krūtinkaulio sąnarių gali tapti uždegimas, būklė, vadinama costochondritis. Sulaužytas šonkaulių atsiranda traumos ar vėžio dalyvavimas gali sukelti didelį skausmą krūtinėje.

* Nervo spaudimas: Suspaudimas nervų šaknelių kaulų Spurs, nes jie išvežimo stuburo gali sukelti skausmą. Nervo spaudimas taip pat gali sukelti silpnumą ir tirpimas žasto ir krūtinės.

* Juostinė pūslelinė (herpes zoster infekcija, nervai): Juostinė pūslelinė yra nervų dirginimas nuo infekcijos, kuris gali sukelti krūtinės skausmą dienų iki bet kurio tipiškas bėrimas atrodo.

* Stemplės spazmas ir refliuksas: Stemplė yra ilgai raumenų vamzdis, jungiantis burną į skrandį. Reflux, arba atpildavo skrandžio turinį ir rūgštį į stemplę gali sukelti rėmens graužimą ir krūtinės skausmas. Spazmas ir stemplės raumenų taip pat gali sukelti krūtinės skausmą, kuris gali būti atskirti nuo krūtinės skausmas, kurį sukelia krūtinės angina arba širdies priepuolis. Stemplės raumenų spazmai priežastis nėra žinoma. Skausmas stemplės spazmai gali reaguoti į nitroglicerino panašiai kaip krūtinės angina.

* Tulžies pūslė ataka (tulžies akmenys): Tulžies akmenys gali užblokuoti tulžies pūslės ar tulžies latakus ir sukelti stiprų skausmą ir viršutinės pilvo dalies, nugaros ir krūtinės. Tulžies pūslė išpuolių gali imituoti krūtinės ir širdies priepuolis skausmas.

* Anxiety ir panikos priepuoliai: Nerimas, depresija, ir panikos priepuoliai dažnai susijęs su krūtinės skausmas trunka nuo minučių iki kelių dienų. Skausmas gali būti aštrus arba bukas. Ji paprastai lydi dusulys, arba nesugebėjimas giliai įkvėpkite. Emocinis stresas gali pabloginti krūtinės skausmas, bet skausmas paprastai nėra susijęs su krūvio, og er ikke atleidžiamas pagal nitroglicerino. Šie pacientai dažnai kvėpavimas per greitai (hyperventilate), sukelia lengvumo, sustingimas, ir dilgčiojimas lūpose ir pirštų. Išeminė širdies liga rizikos veiksnių paprastai nebūna šiems pacientams. Kadangi nėra panikos priepuoliai tyrimas, pacientams, sergantiems krūtinės skausmas paprastai atliekami bandymai pašalinti vainikinių arterijų ligos ir kitų priežasčių krūtinės skausmas.