Medicina


Kaip krūtinės diagnozuota?

Elektrokardiograma (EKG) yra elektrinis aktyvumas, širdies raumens įrašymo, ir gali aptikti širdies raumenį, kuri yra reikalinga deguonies. EKG yra naudinga, kuriame pokyčių atsirado dėl netinkamų deguonimi, širdies raumens ar širdies priepuolis.

Pratimai testavimo

Pacientams su normalia ramybės EKG, naudotis Kierat ar dviračių bandymas gali būti naudingas atrankos priemones vainikinių arterijų liga. Per vykdyti testavimą nepalankiausiomis sąlygomis, (taip pat vadinama testavimo, naudotis elektrokardiograma, rūšiuojami naudotis Kierat testas, ar stresas EKG), EKG įrašų širdies atliekama nuolat, kol pacientas vaikšto Kierat ar pedalai ant stacionarių dviračių didinti lygį sunku. Krūtinės skausmas, atsiradimo fizinio krūvio metu gali būti susijęs su pokyčių EKG, tai rodo, kad deguonies trūkumas širdies raumenyje. Kai pacientas stovi, krūtinės ir ant EKG pokyčių, kurie rodo, deguonies trūkumas, kad širdis gali tiek išnykti. Pratybų testavimus tikslumą didelių vainikinių arterijų ligos diagnozė yra 60% į 70%. Jei naudotis streso testas nėra požymių vainikinių arterijų liga, branduolinės agentas (talis) galima švirkšti į veną fizinio krūvio metu streso testą. Iš talio to leidžia branduolinei vaizdo kraujo tekėjimą į skirtingų regionų iš širdies, naudojant išorinį kameros. Sumažėjęs kraujo srautas į širdį plotas fizinio krūvio metu, su normalų kraujo tekėjimą į sritis esant ramybės būsenos, reiškia didelį arterijos susiaurėjimas toje širdyje regionas.

Stresas echokardiografija

Stresas echokardiografija sujungia echokardiografija (ultragarso, širdies raumens) su pratimais testavimo nepalankiausiomis sąlygomis. Kaip naudotis talis testas, streso echokardiografija yra tikslesnis nei vykdyti testavimą nepalankiausiomis sąlygomis, nustatant širdies vainikinių arterijų liga. Kai vainikinės arterijos yra gerokai sumažėjo, širdies raumens pateikė ši arterija nėra sutartis, taip pat dėl širdies raumens poilsio fizinio krūvio metu. Anomalija raumenų susitraukimas gali būti nustatyta echokardiografija. Stresas echokardiografijos ir talis testavimus nepalankiausiomis sąlygomis tiek apie 80% į 85% tiksliai nustatant reikšmingas širdies vainikinių arterijų liga.

Kai pacientas negali atlikti vykdyti testavimą nepalankiausiomis sąlygomis, dėl neurologinių ar ortopedinių problemų, vaistai gali būti švirkščiamas į veną, kad būtų imituotos dėl širdies paprastai pareikštas dėl naudotis streso. Širdies vaizdavimo gali būti atliekami su branduolinių fotoaparato arba echokardiografija.

Širdies kateterizacija

Širdies kateterizacija su angiografija (vainikinių arteriografija) yra technika, kuri leidžia rentgeno nuotraukos turi būti imtasi ir vainikinių arterijų. Tai yra pats tiksliausias tyrimas siekiant nustatyti vainikinių arterijų susiaurėjimas. Mažos tuščiavidurių plastiko vamzdžiai (kateteriai) yra pažangios pagal rentgeno nurodymus vainikinių arterijų angos. Jodo priešingai “dažai” švirkščiamas į arterijas, o rentgeno vaizdo registruojama. Išeminė arteriografija suteikia gydytojas vietą ir sunkumą, vainikinių arterijų liga nuotrauką. Ši informacija gali būti naudinga gydytojams pasirinkti gydymo galimybės.

CT vainikinių angiogramoje

CT vainikinių arterijų procedūra, kuri naudoja veną dažo, kuriame yra jodo, ir CT skenavimas į atvaizdą ir vainikinių arterijų. Nors kateteriai naudojimas nėra būtinas (Taigi sąvoka “neinvazinis” bandymas taikomas šiai procedūrai), vis dar yra kai rizika, įskaitant šių:

* Pacientai, alergiški jodui

* Pacientai, kurių sutrikusi inkstų funkcija

* Apšvitos, kurios yra panašios į, jeigu ne didesnės kaip, kad gavo su tradiciniais vainikinių angiogramoje.

Tačiau, Paprastai tai yra labai saugus tyrimas, dauguma žmonių. Ji yra pagrindinė priemonė į vainikinių arterijų ligos diagnozę pacientams,:

* didelė rizika susirgti išemine liga (cigarečių rūkalių, asmenys, paveldėję rizikos, aukštas cholesterolio lygis, hipertenzija, ar diabeto),

* kurie neaišku rezultatus su pratimais testavimus ar kita bandymų, arba

* kurie simptomai įtartinus koronarinės ligos