Medicina


Kas yra alergija akis sąlygos?

Alerginis konjunktyvitas

Alerginis konjunktyvitas, taip pat vadinamas “alergija rhinoconjunctivitis,” yra labiausiai paplitusi alerginė akies sutrikimas. Sąlyga paprastai yra sezoninis ir yra susijęs su šienlige. Pagrindinė priežastis yra žiedadulkių, nors patalpose esančių alergenų, tokių kaip dulkių erkutės, liejimo formos, ir pleiskanos iš namų augintiniai, pavyzdžiui, kačių ir šunų gali paveikti akys ištisus metus. Tipiškos skundai yra niežulys, raudonis, ašarojimas, deginimas, vandeningas biudžeto įvykdymo patvirtinimo, ir vokų patinimas. Į didelį laipsnio, Ūmus (pradinis) simptomams, susijusių su histamino atpalaidavimo.

Pasirinkimo gydymas vietiškai antihistamininių lašai, pavyzdžiui, olopatadino (Patanol), Dekongestantai, ir naujesni stiebo ląstelių stabilizatorius vaistus. Aktualijos steroidų turi būti naudojami tik tuomet, jei gydytojas, sunkių reakcijų ir trumpam laikui, nes dėl šalutinio poveikio potencialą. Apskritai, žodžiu antihistamininiai vaistai kaip loratadine (Claritine) arba Cetyryzyna (Zyrtec) yra mažiau veiksmingas pasirinkimas, tačiau jie dažnai yra naudojami gydyti alerginio rinito kartu su alerginio konjunktyvito.

Alergija padėti

Užtepsite akių niežulys yra natūralus atsakas. Tačiau, trina paprastai pablogėja alerginė reakcija dėl fizinių poveikio putliųjų ląstelių, kuris sukelia jiems išleisti daugiau tarpininkų imuninį atsaką. Vertimas: Netrinkite akių!

Konjunktyvitas, sergantiems atopiniu dermatitu

Paprastai vadinamas “atopiniu keratokonjunktyvitas,” ši sąlyga yra žinomi sukelti sunkių akies pokyčių, ypač jaunų suaugusiųjų. Atopinis keratokonjunktyvitas reiškia uždegimas ir junginė ir ragena. “Kerato” tai susiję su ragenos. Šis konjunktyvito formos paprastai pasireiškia paauglių berniukų (tris kartus dažniau nei mergaitėms) ir dažniau tiems, kurie turėjo atopinį dermatitą ankstyvojoje vaikystėje. Sąlyga yra būdinga stipriai niežėti, raudonos spalvos, kad ant vokų. Sunkusis išskyros iš akių gali atsirasti, ir vokų odą, gali įrodyti, svarstyklės ir žievelės. Sunkiais atvejais, akis tampa jautrus šviesai, ir vokų pastebimai tirštinti. Jei tinkamai valdomi prastai, negali būti nuolatinės blizn dėl ragenos dėl lėtinės trinčiai ir braižymui, kad akys. Šis randus gali sukelti regėjimo pokyčiai.

Skatina dėl atopinio keratokonjunktyvitas atrodo panašūs į atopinį dermatitą. Bendro maisto alergijos paieška, pavyzdžiui, kiaušiniai, žemės riešutai, pieno, esu, kviečiai, arba žuvų svarbu. Ore esančių alergenų, ypač dulkių erkutės ir gyvūnų pleiskanos, nebuvo atkreiptas dėmesys, kaip didelis veiksnys ir turėtų būti vertinama ir kontroliuojama.

Gydymo alerginio konjunktyvito požymis yra stiprus antihistamininiai vaistai naudoti (panašus į tuos, kurie naudojami gydant atopinį dermatitą) į pavergti niežulys. Aktualijos antihistamininiai vaistai, stiebo ląstelių stabilizatoriai, ir trumpalaikiam vartojimui žodžiu steroidai yra visų dėl atleidimo iš niežulys naudingas. Retkarčiais, ploto infekcija (paprastai su Staphylococcus, paprastai vadinami “Staph”) pablogina simptomus, ir gydymas antibiotikais, gali padėti kontroliuoti niežulys. Alergija strzałów yra naudinga išimtiniais atvejais.

Alergija įspėjimo

Atopinis keratokonjunktyvitas gali sukelti kataraktos formavimasis iki 10% atvejų. Retais atvejais, aklumas gali atsirasti.

Pavasario keratokonjunktyvitas

Pavasario keratokonjunktyvitas yra nedažni sąlyga, kad yra linkęs pasireikšti preadolescent berniukai (3:1 Vyrų ir moterų santykis) ir paprastai peraugo per vėlai paaugliams ir anksti suaugus. (Pavasario dar vienas terminas “pavasarį.”) Pavasario keratokonjunktyvitas paprastai pasirodo pavasarį ir ypač pasireiškia kaimo vietovėse, kur sausas, dulkėtas, keltuvai, ir šiltas sąlygos. Akis tampa stipriai niežėti, Jautrus šviesai, ir dangteliai jaustis nepatogiai ir Palinkusi. Akis gaminti “šiurkštus” biudžeto įvykdymo patvirtinimo ir, kai tiriamas, pagal viršutinę vokų paviršius atrodo “cobblestoned.” Detalesnė akis atskleidžia sunkiu uždegimu dėl to, kad daugybė putliųjų ląstelių bei eozinofilų sukaupta, gaminti vadinamąjį vadinamas “Trantas taškų.”

Netinkamas gydymas pavasario keratokonjunktyvitas gali sukelti nuolatinę regos sutrikimų,. Efektyviausią gydymą, atrodo, trumpalaikių kursų mažų dozių aktuali steroidų. Aktualijos stiebo ląstelių stabilizatoriai ir aktuali antihistamininiai vaistai taip pat gali būti naudingas. Vaikjuostės akiniai nuo saulės yra naudinga siekiant apsaugoti nuo vėjo ir dulkių į akis.

Alergija tai

Keratitas, arba ragenos uždegimas, į pavasario ir atopinio keratokonjunktyvitas daugiausia dėl medžiagos, kuri yra atleista nuo eozinofilų, vadinamas pagrindinis pagrindinio baltymo.

Giant papilinė konjunktyvitas (GPC)

Ši sąlyga yra vadinamas jo ypatybių, didelis gaurelių, ar iškilimų, dėl junginės pagal viršutinio akies voko. Šios ausele gali dirginimo atsiranda užsienio medžiaga, pavyzdžiui, kontaktiniai lęšiai. Hard, minkštas, ir griežtas dujų pralaidžių lęšius viskas susiję su sąlyga,. Reakcijos gali būti susijusios su baltyminių darinių dėl kontaktinių lęšių paviršiaus. Ši sąlyga yra manoma,, iš dalies, būti dėl alerginės reakcijos į bet kontaktinių lęšių pats, baltymų indėlių kontaktinių lęšių, ar į dėl kontaktinių lęšių tirpalas konservantas. Paraudimas ir niežulys akies plėtoti, kartu su stora biudžeto įvykdymo patvirtinimo.
Alergija į kontaktinius lęšius yra labiausiai paplitusi tarp naudotojais kietų kontaktinių lęšių ir mažiausiai bendro tarp tų, kurie naudoti vienkartinius kontaktinius lęšius, ypač vienos dienos ar vienos savaitės rūšys. Miegojimo su kontaktinių lęšių žymiai padidina besivystančių GPC rizikos.

Efektyviausias gydymo nutraukti dėvėti kontaktinius lęšius. Retkarčiais, keičiasi objektyvo tipą be dažniau valyti arba vienkartinę paros nešioti lęšius neleis sąlyga iš pasikartojančių.
Giant gaurelių dėl junginės, kurios yra būdingos GPC, tačiau, gali tęstis mėnesius, nepaisant šių priemonių. Akių vaistai, pvz cromolyn (Opticrom) arba lodoxamide (Alomide), dažnai naudojamos šios sąlygos, kartais keletą mėnesių. Kontaktiniai lęšiai neturėtų būti dėvimi kartu šių vaistų yra