Medicina


Kokia yra avilių priežiūros?

Gydymo dažniausiai paprastų dilgėlinė tikslas yra palengvinti simptomus, o būklė praeina savaime. Dažniausiai naudojami burnos gydymas antihistamininiais vaistais, kurios padeda prieštarauti histamino poveikį nutekėjusia putliųjų ląstelių. Pagrindinis šalutinis poveikis antihistamininiai vaistai yra mieguistumas.

Daugelis antihistamininiai vaistai yra parduodami be recepto, pvz difenhidramino (Benadryl.), imtasi dozes 25 miligramų ir chlorpheniramine (Chloro Trimeton), imamasi dozė 4 miligramais. Tai gali būti imtasi iki trijų kartų per dieną, tačiau kadangi šie vaistai gali sukelti mieguistumą, jie dažnai geriama prieš miegą,. Tie, kurie imasi juos turėtų būti ypač atsargūs ir įsitikinkite, kad jie visapusiškai budrūs ir prieš vairavimą ar dalyvaujančių kitų veikla, reikalaujančia psichikos koncentracijos.

Antros. (Claritine, 10 milligrams) yra prieinama per kovos ir yra mažesnė tikimybė, kad sukelti mieguistumą. Taip pat patvirtinta per-the-counter naudoti yra cetirizimiligramais, 10 milligrams), kuris yra šiek tiek sedacijos. Kai kurie antihistamininiai vaistai yra prieinami, kartu preparatai paburkimą vaistus (Claritine-D, Zyrtec-D). Paburkimą komponentas nėra, reikia gydyti dilgėlinė.

Antihistamininiai vaistai, kuriems reikia recepto įtraukti hydroxyzine (Atarax, Vistaril) ir cyproheptadine, kurios abi yra linkusios sukelti mieguistumą. Receptiniai antihistamininiai vaistai, kurie sukelia mažai sedacija yra fexofenadine (Allegra) ir levocetirizine (Xyzal). Kartais gydytojai derinti juos su kitų rūšių antihistamininiai vaistai vadinami H2 receptorių blokatoriai, pvz ranitidinas (Zantac) ir cimetidinu (Tagamet.). Tai antihistamininis sąrašas nėra baigtinis,. Gydytojai individualizuoti gydymo planus, į specifines pacientų ir juos modifikuoti atsižvelgiant į klinikinį atsaką.

Geriamųjų steroidų (prednizolonas, [Medrol.]) gali padėti sunkiais atvejais avilių per trumpą laiką, tačiau jų naudingumas yra ribotas dėl to, kad daugeliu atvejų avilių paskutiniais per ilgas steroidų naudojimas turi būti tęsiama saugiai. Kiti gydymo būdai buvo naudojami dilgėlinė, taip pat, taip pat ir montelukastą (SINGULAIR), ultravioletinė spinduliuotė, priešgrybelinis antibiotikų, agentų, kurie silpnina imuninę sistemą, ir tricikliai antidepresantai (amitriptilinas. [Elavil, Endep.], nortriptilino. [Pamelor., Aventyl], doxepin [Sinequan., Adapin]). Dokumentai, patvirtinantys tokių gydymo nauda yra nedaug. Be paprastų atvejų, jie retai reikia.

Aktualijos terapijos dilgėlinė įtraukti kremai ir losjonai, kurie padeda nutirpęs nervų galūnės ir sumažinti niežulys. Kai ingredientų, kuriuos galima atlikti šį yra kamparas, mentolis, difenhidramino, ir pramoxine. Daugelis iš šių aktualių preparatai nereikia recepto. Kortizonas turintys kremai (steroidai), net stiprus tie, kuriems reikia recepto, nėra labai naudinga kontroliuojant avilių niežulys.

Sudarymo

Tiksliai žinoti, kokios dilgėlinė turite, arba daugiau sužinoti apie tyrimus, imuninės pagrindas dilgėlinė arba apie retesnių formų ši sąlyga, turėtumėte pasitarti su savo gydytoju. Svarbu, tačiau, nepamiršti, kad daugeliu atvejų šios bendrosios sutrikimas yra arba paprastųjų dilgėlinė arba fizinės dilgėlinės, kurie erzina, bet ne sunkus ar alerginės, ir beveik visada laikinas.