Medicina


Kaip vainikinių arterijų liga diagnozuota?

Ramybės elektrokardiograma (EKG, ERK) yra elektros širdies aktyvumo registravimo, ir gali įrodyti, pokyčiai rodo išemijos ar širdies priepuolis;. Dažnai, asmenims, sergantiems vainikinių arterijų liga EKG yra normali ramybės, ir tik tampa neįprastas, kai širdies raumens išemija yra pareikštas dėl krūvio. Todėl, naudotis Kierat ar dviračių bandymai (testavimus) yra naudingi tikrinimo testai su dideliais vainikinių arterijų liga (CAD) ir normalus poilsio EKG. Šie testavimus nepalankiausiomis sąlygomis 60% į 70% tiksliai diagnozuoti labai vainikinių arterijų liga.

Jei streso testai yra ne diagnostikos, branduolinės agentas (Cardiolite ® arba talio) galima švirkšti į veną per testavimus. Be vieno iš šių veiksnių leidžia vaizdo iš kraujo tekėjimą į skirtingų regionų iš širdies, naudojant išorinį kameros. Su sumažėjęs kraujo srautas širdies srityje fizinio krūvio metu, bet normalus kraujo tekėjimas ramybės, reiškia didelę arterija susiaurėja tame regione.

Stresas echokardiografija sujungia echokardiografija (ultragarso, širdies raumens) su pratimais testavimo nepalankiausiomis sąlygomis. Taip pat tiksli technika aptikti vainikinių arterijų liga. Kai gerokai sumažinti egzistuoja, širdies raumens pateikta sumažėjo arterijos nėra sutartis, taip pat dėl širdies raumens poilsiui. Stresas echokardiografijos ir talis testavimus nepalankiausiomis sąlygomis 80% į 85% tiksliai nustatant reikšmingas širdies vainikinių arterijų liga.

Kai asmuo negali atlikti vykdyti testavimą nepalankiausiomis sąlygomis, dėl neurologinių ar artrito sunkumai, vaistai gali būti švirkščiamas į veną, kad būtų imituotos dėl širdies paprastai pareikštas dėl naudotis streso. Širdies vaizdavimo galima atlikti arba su branduolinių fotoaparato arba echokardiografija.

Širdies kateterizacija su angiografija (vainikinių arteriografija) yra technika, kuri leidžia rentgeno nuotraukas, vainikinių arterijų. Tai yra pats tiksliausias tyrimas siekiant nustatyti vainikinių arterijų susiaurėjimas. Mažos tuščiavidurių plastiko vamzdžiai (kateteriai) yra pažangios pagal rentgeno nurodymus vainikinių arterijų angos. Jodo priešingai “dažai” Tada suleidžiamas į arterijas, o rentgeno vaizdo registruojama. Išeminė arteriografija suteikia gydytojas iš vietos nuotrauką ir sunkumas sumažėjo arterijos segmentų. Ši informacija yra svarbi padedant gydytojui pasirinkti vaistus, perkutaninė koronarinė intervencija, arba vainikinių arterijų šuntavimo operacijos (CABG) kaip pageidaujamą gydymo būdas.

Naujesni, mažiau invazinės technika greitųjų CT laisvas vainikinių arterijų. Nors ji vis dar yra susijęs spinduliuotės ir dažų poveikio, ne kateteriai, reikia arterinės sistemos, kuris mažina procedūra šiek tiek rizikos. Tai yra labai naujas vežimas, ir jos vaidmuo vertinimo ir valdymo vainikinių arterijų liga vis dar vystosi,. Svarbu prisiminti, kad sunkių komplikacijų rizika iš įprastinių vainikinių arterijų yra labai mažas (gerai pagal 1%).