Medicina


Kas sukelia glaukomą?

Padidėjęs akispūdis yra pagrindinis veiksnys, todėl glaucomatous žalą akims (optiniai) nervų. Glaukoma su normaliu akispūdis yra aptariami žemiau, skyriuje apie įvairių tipų glaukomos. Regos nervo, kuris yra užpakalinėje akies, yra pagrindinis regėjimo nervas už akių. Šis nervas perduoda vaizdus matome atgal į vertimo žodžiu smegenų. Akis yra tvirta ir turas, kaip krepšinio. Jo tonas ir forma yra palaikomos per akispūdis (akispūdžio), paprastai svyruoja nuo 8 mm, o 22 mm (mm) gyvsidabrio. Kai slėgis yra per mažas, akis tampa minkštesnė, o padidėjęs spaudimas sukelia akių tapti sunkiau. Regos nervo yra labiausiai jautrios akies dalis iki aukšto slėgio nes švelnių skalbinių skalbimą šiame nervų yra lengvai pažeisti.

Į priekinę akies kamerą alsuoja aiškiai skystis vadinamas vandeniniame skystyje, kuri numato, maitinimas į struktūras į priekinę akies kamerą. Šis skystis yra pagamintas nuolat, padarytais krumplyno, kurie supa akies lęšiuko. Vandeniniame skystyje tada teka mokinys ir palieka akis per maža kanalų vadinamas trabekulinio Tinklinės. Šie kanalai yra išsidėstę kas vadinama drenažo kampas akis. Šis kampas, kai aišku, ragenos, kuri apima į priekinę akies kamerą, prisitvirtina prie pagrindo (root arba periferijoje) akies rainelės, kuri yra spalvota akies dalis. Ragenos apima rainelės ir mokinys, kurios yra priešais objektyvą. Mokinys yra mažas, turas, juodas pasirodo atidarymas akies rainelės centras. Šviesos kerta mokinys, dėl per objektyvą, ir ne užpakalinėje akies tinklainėje. Prašome žr. paveikslą, kuris yra diagrama, kuri rodo drenažo kampas akis.
Filtravimo kampas akis – Nuotrauka

Legenda skaičius: Šis priekinėje dalyje akis diagrama skerspjūvis parodyti filtravimo, ar drenažo, kampas. Šis kampas tarp ragenos ir rainelės, kurie prisijungia prie kiekvienos kitos teisės, jei drenažo kanalai (trabekulinio Tinklinės) yra. Rodyklė rodo, vandeninio skysčio tekėjimo iš krumplyno, per mokinių, ir į drenažo kanalus. Šis skaičius yra atkurta iš supratimas ir Gydymas Glaukoma, žmogaus anatomija lenta knyga Tim Peters ir Company Inc, Gladstone NJ.

Daugumai žmonių, drenažo kampai yra plačiai atverti, nors kai kuriems asmenims, jie gali būti siauros. Pavyzdžiui, Įprastinė kampas yra apie 45 laipsnių, kadangi siauras kampas yra apie 25 mokslo laipsnius ar mažiau. Po pasitraukimo per trabekulių Tinklinės į drenažo kampas, vandeninis skystis tada įteka į smulkių kraujagyslių (kapiliarų) į pagrindinį kraują. Vandeniniame skystyje neturi būti painiojama su ašaromis, kurie yra pagaminti liaukos už akies obuolio pats.

Šis gamybos ir šalinant iš akies skysčio procesas yra panašus į su maišytuvas visada įjungtas kriaukle, gaminant ir surenkant vandenį. Jei kriauklė's nutekėjimo Užkimštas, the water may overflow. Jei šis kriauklė buvo uždaros sistemos, kaip yra akis, ir negali perpildymo, į kriauklę slėgis padidėtų. Likewise, jei akies trabekulinio Tinklinės Užkimštas arba užblokuotas, akispūdis gali tapti padidėjusio. Also, jei kriaukle's maišytuvas yra per didelis, the watervandens gali ištekėtiei grimzdimo buvo uždaros sistemos, per kriaukle slėgis padidėtų. Likewise, jei per dauTaip patio gaminamas per akis, akispūdis gali tapti per didelis. Tai bet kuriuo atveju, nes akis yra uždara sistema, jei jis negali pašalinti padidėjo skysčių, slėgis kaupiasi ir optinio nervo pažeidimą gali sukelti.