Medicina


Kokias sąlygas gali būti lengvai supainiotas su akių alergijos?

Toliau sąrašą sąlygų, simptomų, kurie dažnai painiojami su akių alergijos.

* Akių sausumas: Ši sąlyga išplaukia iš riboto ašarų gamyba ir dažnai painiojama su alergija. Pagrindiniai simptomai paprastai deginimas, smėlio, ar pojūtis “kažkas į akis.” Akių sausumas dažniausiai atsiranda žmonių, vyresnių nei 65 metų ir gali būti neabejotinai pablogėjo žodžiu antihistamininiai vaistai kaip difenhidramino (Benadryl.), hydroxyzine. (Atarax), Claritine, arba Zyrtec, raminamieji, ir beta-blokatoriaus vaistus.

* SCI-latakų užsikimšimo: Tai, atsiradusią dėl ašarinių blokavimo ištrauka, kuri tęsiasi nuo akių iki nosies ertmę. Ši sąlyga taip pat paprastai laikomas pagyvenusių žmonių. Pagrindinis kaltinimas yra vandeningas akis, kad nėra niežulys. Alergija bandymas bus neigiamas, šiuo atveju.

* Konjunktyvitas dėl infekcijos gali sukelti arba bakterijos arba virusai. Be bakterinių infekcijų, akis dažnai “ryškiai raudonas” ir vokų laikytis kartu, ypač ryte. Spalva gleivių dažnai žiūrima, vadinamasis “purvinas akis.” Virusinis konjunktyvitas sukelia šiek tiek parausta akys ir vaiskus išvaizda iš ašarojimas. Adenovirus yra pagrindinė priežastis, dėl virusinio konjunktyvito. Herpes virusas, pavyzdžiui, kuris sukelia vėjaraupius arba juostinė pūslelinė, taip pat gali paveikti akis. Adenovirus infekcija yra labai užkrečiama ir gali išplisti arba tiesioginio kontakto, , pavyzdžiui, rankų Kontaktai, arba užterštos baseinai. Turėtumėte kreiptis į gydytoją, jei manote, kuri nors iš minėtų.

Alergija padėti

* Jei jūsų akis niežti ir yra “pieniškas” raudonas, labai tikėtina, alergijos.
* Jei jis dega, tai tikriausiai sausas akis.
* Jei jis “lazdos” ryte ir yra ryškiai raudonas, paprastai bakterinės arba virusinės konjunktyvitas.