Medicina


Kaip mes priežiūros alergija akis?

Dauguma žmonių akių alergijos gydymui sau ir daryti gana efektyviai biržos produktai. Jei šios priemonės neveikia arba, jei yra akių skausmas, labai paraudimas, arba sunkiuoju biudžeto įvykdymo patvirtinimo, Jums reikia kreiptis medicininės pagalbos. Kai sąlygos, pavyzdžiui, yra rimtų su potencialiais žvilgsnio grėsmingų komplikacijų, jei reikia gydyti atidedamas.

Alergija padėti

Sudrėkinus dirbtinės ašaros akis padeda skiesti sukaupta alergenų ir taip pat apsaugo nuo alergenų prilipti prie junginės. SCI pakaitalai taip pat gali pagerinti gynybos funkcija fizinio ašarų plėvelės.

Venkite skatina

Vengimas vėl alergijos gydymo kertinis akmuo. Ypač svarbu, kad būtų išvengta oro ir kontaktinius alergenus. Prisiminti, trina akis yra fizinis sukelti ir todėl turi būti vengiama.

Aktualijos antihistamininiai vaistai & Dekongestantai

Antihistamininių Akių lašai darbo blokuoja histamino receptorių junginės. Histamino, todėl, negali pridėti į junginės ir didinti savo poveikį. Jie yra veiksmingi mažinant niežulys, bet turi mažai įtakos patinimas ar paraudimas. Jie turi du pagrindinius privalumus, per antihistamininių tablečių; yra greitesnis pradžią veiksmų ir mažiau džiovinimo akies. Naujos kartos antihistamininiai vaistai vietiniam apima emedastine difumarate (Emadine) ir levocabastine (Livostin). Šalutinis poveikis šių vaistų yra lengvas geliantis ir deginimas akis nuo naudojimosi, galvos skausmas, ir mieguistumas. Bet gydymas antihistamininiais preparatais metu dirginimo punktas, kad geriau nei gydant sistemiškai kartu su geriamaisiais antihistamininiais vaistais, jei įmanoma,.

Dekongestantai imtis paraudimas toli, kaip skelbiama. Tačiau, jie nepadeda sumažinti niežulys. Jie veikia pagal mažėjantį kraujagyslių dėl junginės. (Jie nėra labai veiksmingas prieš alerginių akių.) Dekongestantai, oxymetazdine (Visine LR) ir tetrahidrozoliną hidrochlorido (Visine Original) yra biržos. Jie turi piktnaudžiavimo galimybes ir neturėtų būti naudojami žmonių su siauro kampo glaukoma, akių liga, kuriai būdingas padidėjęs spaudimas akyje.

Alergija padėti

Ilgai vartojant mazina nosies purškalai gali sukelti atoveiksmio fenomenas, kai vaistai pradeda atsirasti daugiau spūsčių, nei atleidžia. Šis reiškinys labai retai pasitaiko su pakartotinai naudoti mazina lašai akims. Gleivinei akių skiriasi nuo tų, iš nosies. Akys gali tapti erzina ir mažiau reaguoja į lašus, tačiau, skirtingai nei nosies, akis linkę ne kurti “rikošetas” raudonis.

Kombinuotas antihistamininių-mazina preparatai gali greitai reljefo, kuris trunka kelias valandas. Jie sumažina niežulį, raudonis, ir patinimas ir yra labai naudingi švelnesnę simptomai. Bendra derinius įtraukti pheniramine su naphcyoline hidrochlorido (Naphcon-ar OPCON-) ir ANTAZOLINE su naphazoline (Vasocon-). Šalutinis poveikis yra minimalus, tačiau lašai gali tapti mažiau veiksminga, jei naudojami ilgą laiką. Jie turi piktnaudžiavimo galimybes ir neturėtų būti naudojami žmonių su siauro kampo glaukoma.

Aktualijos stiebo ląstelių stabilizatoriai

Stiebų ląstelių stabilizatoriai užkirsti kelią cheminio tarpininkų uždegimas išsiskyrimą iš putliųjų ląstelių. Tai galioja visiems akis alergijos. Pirmasis šios klasės vaistų buvo cromolyn natris (Crolom arba Opticrom), kuri yra prieinama OTC. Tai aktuali vaistas buvo veiksmingas gydant lengvas atvejais pavasario keratokonjunktyvitas ir tikriausiai lengvos alerginės rhinoconjunctivitis ir neturi didelės šalutinis poveikis. Ji turi lėtai prasidedantis veiksmas. Naujesnis agentas, lodoxamide (Alomide), yra 2,500 kartų stipresnis nei Crolom ir greičiau prasidėjęs veiksmas. Tai receptinis vaistas, gali būti naudojami vaikams vyresniems kaip 2 metų amžiaus ir turi minimalų pašalinį poveikį. Vienas trūkumas yra tas, kad reikia naudoti lašus keturis kartus per dieną, ir ilgalaikis naudojimas yra būtinas siekiant užkirsti kelią ligos simptomai.

Efektyviausias stiebo ląstelių stabilizatorius, kuris taip pat turi antihistamininių savybių, yra Patanol. Galimas recepto, yra 250 kartų veiksmingesnis už Alomide mažinant niežulys ir paraudimas. Tai vaistai greitai palengvėja, niežulys ir deginimas, akių. Jis taip pat gali užkirsti kelią ligos simptomai, kai naudojamas prieš poveikio ar prieš žiedadulkių sezoną. Lašai labai patogus į akis ir gali iš skirti vaikams jauni kaip 3 metai. Trunka ilgiau leidžia dozes du kartus per dieną.

Kitas naujas produktas, ketotifen (Zaditor), taip pat turi dvigubą stiebo ląstelių-stabilizuoti ir antihistamininis poveikis. Tai smarkiai sumažina niežulį ir paraudimą ir suteikia greitesnę pagalbą per kelias minutes.

Aktualijos priešuždegiminiai vaistai

Nesteroidiniai priešuždegiminiai vaistai yra ypač naudinga gydant akių niežulys. Jie sumažina paraudimą ir patinimą ir mažesniu mastu. Ketorolac (Acular) yra aktuali NVNU, kuris gali sukelti laikiną geliantis ir deginimas 40% vartotojų.

Steroidų priešuždegiminiais Akių lašai yra labai veiksmingas gydant akių alergijos, bet jie yra rezervuoti sunkių simptomų, kurie neatsako į kitas gydymo. Jie turi būti naudojami atsargiai skirti žmonėms su kraujavimo tendencijas, nes jie gali padidinti kraujavimo riziką. Kadangi yra didelė rizika, ilgalaikio gydymo, jų naudojimas turėtų būti prižiūrimas oftalmologas.

Atsargiai reikia, however, dėl galimo šalutinio poveikio ilgalaikio steroidų vartojimas, net akių lašų forma. Šalutinis poveikis steroidai yra padidėjusi spaudimą į akis ir kataraktos. Padidėjęs spaudimas akyse gali tapti glaukomos ir sukelti žalos, optiniai (akis) Nervų ir aklumas. Katarakta yra susidrumsti arba drumstumas skaidraus gamtinių objektyvo per akis, kurios gali trukdyti vizija. Sklaidytuvo tikslas yra sutelkti šviesos arba vaizdų, kurie patenka į akis. Prisiminti, however, kad šalutintačiauikis steroidų paprastai atsiranda su ilgalaikio naudojimo ir kad steroidų Akių lašai gali būti labai veiksmingas, kai naudojamas per trumpą laikotarpį. Loteprednol etabonate (ALREX) yra naujas trumpo veikimo steroidų su mažiau šalutinių poveikių, kuris rodo dideles viltis į alerginių akių ligų gydymas.

Alergija įspėjimo

Aktualijos steroidai gali sukelti arba pabloginti glaukoma ir sukelti kataraktą su ilgalaikio naudojimo. Apie 500 lašai didelės dozės preparato gali sukelti kataraktą. Taip pat, Atminkite, kad vietiškai steroidų Akių lašai, trumpalaikis, žemos potencijos preparatus rekomenduojama ir turėtų būti naudojami tik pagal oftalmologo priežiūra.

Sisteminis vaistus

Žodinis antihistamininiai vaistai, arba biržos ar recepto (ne- arba šiek tiek Raminančią), gali būti naudojama akių niežulys. OTC produktai gali sukelti mieguistumą, ir abi gali sukelti džiovinimo akis.

Alergija padėti

Apskritai, gydant lokaliai sąlygos vietiškai vaistais yra geriau. Kodėl ir visą organizmą, kai vietoje veiksmingų alternatyvų?

Alergija nuotraukos (imunoterapiją)

Kai išvengti neteisėtų alergenų ir vietos procedūros nėra veiksmingos, alergenų, gali būti nurodyta. Jūsų alergologo gali pasiūlyti šį gydymo forma, jei kitų priemonių, buvo nesėkmingas.

Štai keletas bendro pobūdžio patarimų verta prisiminti:

* Akys, kurios yra sausas gali padidinti akių alergijos simptomus. SCI pakaitalai, pavyzdžiui, dirbtinės ašaros, yra dažnai pamiršta, tačiau yra veiksminga tepalo ir nuostabų gydymą.

* Šaltą kompresą gali padėti, ypač staigus alerginių reakcijų ir patinusios akys.

* Laikyti šaldytuve Akių lašai, nes tai daro taikymo daugiau raminantis.