Medicina


Kas yra nervinė anoreksija?

Nervinė anoreksija, dažnai vadinamas tiesiog anoreksija, yra vieno tipo valgymo sutrikimai. Dar svarbiau, taip pat psichologinių sutrikimų. Anoreksija yra sąlyga, kad peržengia "out-of-kontrolės dietos. Su anoreksija asmuo dažnai iš pradžių prasideda dietos prarasti svorio. Laikui bėgant, svorio kritimas tampa meistriškumo ir kontrolės ženklas.

Vairuoti tampa plonesni faktiškai antrinio susirūpinimą kontrolės ir / arba baimes, susijusias su vienos kūno. Individualios toliau begalinis ciklas ribojančių valgymas, dažnai lydimas kitų elgesį, pavyzdžiui, pernelyg naudojasi ar dietos tabletes per daug, diuretikais, vidurių laisvinamųjų medikamentų, ir / arba lewatywa siekiant sumažinti kūno svorį, dažnai viename taške netoli bado, kad jaustis kontrolės prasme per savo kūno. Šis ciklas tampa manija ir, tokiu būdu, yra panašus į bet priklausomybės tipas.

Kas yra rizika anoreksija?

Maždaug 95% nukentėjusių asmenų anoreksija yra moterys, , tačiau vyrai gali išsivystyti liga, taip pat. Nors anoreksija paprastai pradeda reikštis per anksti paauglystėje, ji taip pat vertinama vaikams ir suaugusiems. JAV. ir kitų šalių, su dideliu ekonomikos statusas, Manoma, kad apie vieną iš kiekvienos 100 paauglių mergaičių yra sutrikimas. Baltaodžiams dažniau paveikiama nei žmonės kitų rasių, ir anoreksija yra labiau paplitęs vidurinė ir viršutinė socialinėms ir ekonominėms grupėms. Pagal U.S. Lietuvos nacionalinis institutas psichikos sveikatos (NIMH), Apskaičiuota, 0.5%-3.7% moterų kenčia nuo šio sutrikimo tam tikru savo gyvenimo.

Daugelis ekspertų mano, žmones, kuriems plonumas yra ypač pageidautina,, arba profesinės reikalavimas (pavyzdžiui, atletai, modeliai, šokėjai, ir veikėjai), kuriems gali kilti pavojus dėl mitybos sutrikimų, tokių kaip nervinė anoreksija.