Medicina


Kas sukelia anoreksiją?

Šiuo metu, apibrėžtosios priežastis, nervinės anoreksijos buvo nustatyta. Tačiau, mokslinius tyrimus medicinos ir psichologinę srityse nuolat ieško galimų priežasčių.

Tyrimai rodo, kad genetinių (paveldėtas) komponentas gali vaidinti svarbesnį vaidmenį nustatant asmens jautrumą anoreksija nei anksčiau manyta. Tyrėjai šiuo metu bando nustatyti ypatingas genu ar genais, kurie gali turėti įtakos asmens polinkis šio sutrikimo, ir preliminarus tyrimai rodo, kad genų, esančių 1p chromosomos atrodo dalyvauti nustatant asmens’ ai jautrumas nervinė anoreksija.

Kiti įrodymai buvo iškeltas disfunkcija smegenų dalis,, Pagumburio (, kuris reglamentuoja tam tikrų medžiagų apykaitos procesus), kaip prisidėti prie anoreksijos plėtra. Kiti tyrimai parodė, kad disbalansas neuromediatorių (smegenų cheminių medžiagų įtrauktų signalizavimo ir reguliavimo procesų) kiekis smegenyse gali atsirasti žmonių, kenčiančių nuo anoreksijos.

Maitinimo problemos kaip kūdikiams, bendras istorijos undereating, ir motinos depresijos simptomus linkę būti rizikos veiksniai anoreksija. Kitos asmeninių savybių, kurios gali padidėti polinkis individualios prie anoreksijos plėtra apima aukšto lygio neigiamus jausmus ir perfekcionizmas. Dėl daugelio asmenų su anoreksija, naikinamosios ciklas prasideda spaudimas turi būti plonas ir patrauklias. Prastos įvaizdį junginiai problema. Žmonės, kurie kenčia nuo bet kokių valgymo sutrikimai yra labiau tikėtina, kad buvo vaikystės piktnaudžiavimo nukentėjusiu.

Nors kai kurie specialistai ir toliau laikosi nuomonės, kad šeimos nesantaikos ir aukštus reikalavimus iš tėvų gali pateikti asmeniškai rizika susirgti šia liga, daugėja įrodymų prieš idėją, kad šeimos sukelti anoreksija buvo sumontuoti taip, kad profesinės psichinės sveikatos organizacijos nebeatitinka kaltinti, kad teorija. Galimi veiksniai, kurie saugo nuo anoreksijos plėtra apima didelį motinos kūno masės indeksą, taip pat asmens aukštą savigarbos.