Medicina


Kas yra anoreksija simptomai ir požymiai (psichologines ir elgsenos)?

Anoreksija gali turėti pavojingų psichologines ir elgsenos poveikį visiems žmogaus gyvenimo aspektus ir gali turėti įtakos kiti šeimos nariai taip pat.

* Individas gali tapti labai mažo svorio, kuris gali sukelti depresiją ir socialinės panaikinimo.

* Individas gali tapti irzlus ir lengvai nusiminusi ir sunkiai bendrauja su kitais.

* Miego gali tapti sutrikdyta ir priveda prie pervargimo per dieną.

* Dėmesys ir koncentracija gali sumažėti.

* Dauguma asmenų su anoreksija tapo Obsessed su maistu ir minčių apie maistą. Jie galvoja apie tai nuolat ir tapti kompulsinis apie valgymo ritualai. Jie gali rinkti receptai, sumažinti savo maistą į labai maži, parengti parengti kalorijų pakrauta maistą kitiems žmonėms, arba lobis maisto. Be, jie gali eksponuoti kitų manijas ir / arba compulsions, susijusių su maisto, svoris, ar kūno forma, kad atitiktų diagnostikos kriterijai obsesinis kompulsinis sutrikimas.

* Kitos psichikos sutrikimų taip pat pasitaiko žmonių su nervinei anoreksijai, įskaitant emocinis (nuotaika) sutrikimai, nerimo sutrikimai, ir asmenybės sutrikimai.

* Paprastai, asmenų su anoreksija yra suderinamas visais kitais aspektais savo gyvenimo, išskyrus su jų santykiais su maisto. Kartais, jie yra pernelyg atitinka, tiek, kad jie neturi tinkamų savivokos. Jie nori įtikti ir siekti tobulumo. Jie paprastai gerai mokytis mokykloje ir dažnai gali overextend save įvairiose veiklose. Iš anorexics šeimos dažnai atrodo, kad “tobulas.” Fizinis pasirodymai yra svarbi jiems. Našumo kitose srityse svarba bei, ir jie dažnai yra daug besimokančių.

* Nors kontrolės ir tobulybė yra svarbūs klausimai žmonėms su anoreksija, aspektų savo gyvenimą, išskyrus jų mitybos įpročiai dažnai nustatoma, kad iš kontrolės, taip pat. Daugelis, ar buvo kada nors savo gyvenimo tarpsnyje, priklausomybes nuo alkoholio, vaistai , ar lošimo. Compulsions įtraukiant lyties, Naudodamasi, namų ruoša, ir apsipirkti nėra neįprasta. Visų pirma, žmonių su anoreksija dažnai naudojasi compulsively greičio svorio metimo procesą.

Visos šios savybės gali neigiamai paveikti savo kasdienėje veikloje. Sumažėjo susidomėjimas anksčiau pageidaujamą veikla gali sukelti. Kai kurie asmenys taip pat turi simptomus, kurie atitinka diagnostinius kriterijus, didžiosios depresijos sutrikimas.