Medicina


Kas yra anoreksija simptomai ir požymiai (fizinis)?

Dauguma medicinos komplikacijų nervinė anoreksija kyla iš bado. Nedaug organų gailima laipsniškai mažėjo pareiškė apie anoreksija.

* Širdies ir kraujotakos sistemos: Nors ne gyvybei, neįprastai retas širdies plakimas (bradikardija) ir neįprastai žemas kraujo spaudimas (hipotonija) dažnai apraiškas bado ir dažniausiai susijusios su anoreksija. Didesnė reikšmė yra sutrikimų širdies ritmo (aritmija). Darbo pajėgumas, širdies sumažinimas yra susijęs su ryškus svorio netekimas ir bado.

* Virškinimo trakto komplikacijų taip pat yra susijęs su anoreksija. Vidurių užkietėjimas ir pilvo skausmas yra labiausiai paplitusių simptomų. Norma, pagal kurią maisto ir absorbuojami į kūną lėtėja. Badas ir per daug iš vidurių gali rimtai sutrikdyti organizmo normalus funkcijas dalyvauja pašalinimo procesas. Nors kepenų funkcija paprastai yra nustatyta, kad normalioji, yra įrodymų, pokyčių fermentų suaktyvėjimą ir bendras pažeisti kepenis.

* Liaukinis (vidaus sekrecijos) sistemos organas yra giliai paveikė anoreksija. Sudėtingos fizinės ir cheminius procesus, vykstančius gyvenimo išlaikymo gali būti nutraukiamas, turi rimtų pasekmių. Sutrikimai Mėnesinių ciklas yra dažnai, ir antrinės amenorėjos (nėra mėnesinių) paveikia apie 90% paauglių mergaičių su anoreksija. Menstruacijos paprastai grįžta su svorio ir sėkmingai gydyti. Hormoninį disbalansą randama vyrų su anoreksija, taip pat. Nuolatinis ribojančių valgymas gali apgauti skydliaukės manydami, kad kūnas yra badaujantis, todėl jį sulėtinti, bandant išsaugoti kalorijas.

* Inkstas (inkstų) funkcija gali būti normalus. Tačiau, yra reikšmingų pokyčių inkstų funkcija, kad daug žmonių su anoreksija, dėl to padidėjo arba sumažėjo šlapinimosi ar potencialiai mirtina kalio trūkumas.

* Kaulų tankis nuostolių (osteopenija ar suplonėti kaulai) yra reikšminga komplikacija anoreksija, nes moterys įsigyti 40%-60% jų kaulų masė paauglystėje. Tyrimai parodė, kad kaulų tankio sumažėjimas gali pasireikšti gana greitai mergaitėms su anoreksija. Nors kai kurie tyrimai parodė, kad kaulų tankis gali būti sugrąžintas, jeigu bendra sveikatos būklė gerėja ir anoreksija yra sėkmingai gydomi, kiti tyrimai rodo, kad didesnė rizika lūžių gali tęstis vėlesniame gyvenime.

* Anorexics kurie naudoja didelį kiekį vidurių arba kurie dažnai vemiate, yra didelis pavojus dėl elektrolitų pusiausvyros, kurie gali sukelti gyvybei pavojingą pasekmės.

* Anemija dažnai rasti anoreksiškų pacientams. Be to, kad mažiau raudonųjų kraujo kūnelių, žmonių su anoreksija paprastai būna mažesnis skaičius baltųjų kraujo kūnelių, kurios vaidina svarbų vaidmenį apsaugant organizmą nuo besivystančios infekcijos. Nutrauke imunitetą ir didelės rizikos užsikrėsti, kaip įtariama, bet ne kliniškai įrodyta,.

* Fizinių simptomų, išskyrus akivaizdus svorio kritimas, gali būti vertinamas. Anoreksija gali sukelti apatinės kūno temperatūra, taip pat sausa, pleiskanojanti oda, kad įgauna geltoną atspalvį. Pabaigos, netikrosios plaukai auga ant veido, atgal, ginklai, ir kojos. Nepaisant to naujų plaukų augimą, plaukų slinkimas dėl galvos nėra neįprasta. Vinys gali tapti trapus. Dažnas vėmimas gali neigiamai paveikti dantų emalio ir ilgainiui sukelti dantų netekimą.