Medicina


Kas yra prognozavimas (rezultatas) apie anoreksija?

Anoreksija yra vienas iš psichikos sąlygos, kad turi didžiausią mirtingumą, su numatoma 6% apie anoreksija aukų miršta nuo komplikacijų, ligos. Dažniausiai mirties priežastis žmonių su anoreksija yra medicininių komplikacijų sąlygą, įskaitant širdies sustojimas ir elektrolitų disbalansą. Savižudybė taip pat mirties priežastimi žmonėms su anoreksija. Kadangi jokių koegzistuojančias asmenybės sutrikimas nėra, jaunesnių asmenų anoreksija linkę padaryti geriau nei laiko, nei jų vyresni kolegos.

Ankstyva diagnozė ir gydymas gali pagerinti bendrą prognozės individualiai su anoreksija. Nepaisant daugelio psichikos vaistai, turintys mažai įtakos, kad simptomai yra būdingi anoreksija, į su ja susijusių simptomų pagerėjimas (pavyzdžiui, nerimas ir depresija) gali turėti galingą, teigiamą poveikį tobulinimo, kad asmenys su anoreksija parodyti per tam tikrą laiką. Su tinkamą gydymą, maždaug pusė nukentėjusių asmenų bus visiškai pasveiksta. Kai kurie žmonės gali jausti svyravimus modelio svoris po atkryčio, o kiti patirtį palaipsniui blogėja metu liga daugelį metų, ir dar kiti niekada iki galo atsigauti. Manoma, kad apie 20% žmonių su anoreksija lieka lėtinėmis ligomis nuo šios būklės.

Kaip ir daugelyje kitų priklausomybių, ji mano dieną į dieną pastangas kontroliuoti paraginti iki atkryčio. Daug žmonių reikės nuolat gydymo anoreksija, per keletą metų, ir kai gali prireikti gydymo per visą jų gyvavimo. Veiksniai, kurie, atrodo, prognozuoti dar sunkiau išieškoti iš anoreksija vėmimas ir kiti prapūtimo elgesį, bulimija, ir simptomų obsesinio asmenybės sutrikimas. Kuo ilgiau liga tęsiasi, sunkiau gydyti, taip pat.