Medicina


Kas sukelia spondilolistezė?

Yra penkios pagrindinės rūšys juosmens spondilolistezė.

1. Displazinių spondilolistezė: Displazinių spondilolistezė sukelia į dalis slankstelio formavimas defektas vadinamas aspektas, kuris leidžia jį slydimo priekį. Tai yra sąlyga, kad pacientas yra gimęs su (įgimtas).

2. Isthmic spondilolistezė: Be Isthmic spondilolistezė, yra defektas, kad slankstelio dalis vadinama pars interarticularis. Jei yra be slydimo defektas, pacientas turi spondylolysis. Isthmic spondilolistezė gali sukelti pakartotinių traumų ir dažniau sportininkai patiria hiperekstenzija pasiūlymai, įskaitant Gimnastika, ir futbolo linemen.

3. Degeneracinė spondilolistezė: Degeneracinė spondilolistezė įvyksta dėl artrito pokyčiai stuburo sąnarius dėl kremzlės degeneracija. Degeneracinė spondilolistezė dažniau vyresnio amžiaus pacientams.

4. Trauminis spondilolistezė: Trauminis spondilolistezė yra dėl tiesioginių traumos ar sužalojimo stuburas. Tai gali būti sukelta dėl stiebelis lūžis, Lamina arba briaunos, kuri leidžia visą dalis slankstelio slydimo į priekį, atsižvelgiant į nugaros dalį slankstelio.

5. Patologiniai spondilolistezė: Patologiniai spondilolistezė sukelia kauluose defektas, kurį sukelia nenormalus kaulų, pvz nuo naviko.