Medicina


Kaip alerginės reakcijos į maistą pasireiškia?

Maisto alergenai yra tie komponentai, kurie yra atsakingi už kurstymą alerginė reakcija. Jie yra baltymai, kurie paprastai atsispirti virimo karščio, iš skrandžio rūgšties, ir žarnyno virškinimo fermentų. Dėl to, alergenų išgyventi kirsti virškinimo trakto gleivinės, Įveskite kraują, ir pereiti į tikslinės organų, sukelia alergines reakcijas visame organizme. Maisto alergija yra susijusi su imunine sistema ir paveldimumo mechanizmas.

Imuninės sistemos: Alerginės reakcijos į maistą sudaro du komponentai imuninę sistemą. Viena dalis baltymų rūšis, antikūnų vadinama imunoglobulinu E (IgE), kuris cirkuliuoja per kraują. Kitas putliųjų ląstelių, specializuota ląstelė, aptinkama visų kūno audinių. Putliųjų ląstelių ypač dažnai, tačiau, į kūno vietas, kurios yra būdingos vietos alerginių reakcijų, įskaitant nosies ir gerklės, plaučiai, oda, ir virškinimo trakto.

Paveldėjimas: Asmens polinkis gaminti IgE prieš ką nors, atrodytų, kaip nekenksmingos maisto atrodo paveldėjo. Paprastai, alergiškiems žmonėms iš šeimų, kuriose alergija yra bendri — nebūtinai į maistą, tačiau galbūt alergija žiedadulkėms, kaip, plunksnos, ar vaistai. Taip, su dviem alergija tėvai asmuo bus labiau tikėtina, vystyti maisto alergijos, nei kas nors su vienu iš tėvų alergiškas.

Mechanizmas: Maisto alergija yra padidėjusio jautrumo reakcija, tai reiškia, kad prieš alerginė reakcija į maisto alergenų gali atsirasti, asmuo turi būti veikiami anksčiau, kad yra, įjautrintos, prie maisto. Į pradinį poveikio, alergeno stimuliuoja limfocitų (specializuotų baltųjų kraujo kūnelių) gaminti IgE antikūnų, specifiškų dėl alergenų. Šis IgE tada išsiskiria ir suteikia stiebo ląstelių skirtingų audinių kūno paviršiaus. Kitą kartą žmogus valgo, kad maisto, jo alergeno šlifavimo ir dėl specifinių IgE antikūnų dėl putliųjų ląstelių paviršiuje ir paragina ląstelių spaudai cheminių medžiagų, pavyzdžiui, histaminą. Priklausomai nuo audinių, kurioje jos išleidžiamos, šios cheminės medžiagos sukelia įvairių simptomų maisto alergijos.