Medicina


Kas yra citrulinas antikūnų?

Citrulino antikūnas yra imuninės baltymų (antikūnų) kad jungiasi prie nestandartinių amino rūgščių (citrulinas) kad susidaro šalinant amino grupes iš natūralių amino rūgščių, argininas. Citrulino antikūnai yra matuojamas kraujo tyrimas, kad yra tiriami laboratorijose.

Tyrimai rodo, kad pacientų sąnarių, sergantiems reumatoidiniu artritu, baltymai gali būti pakeistas į citrulinas kaip proceso dalis, kuri veda į uždegimą reumatoidiniu bendras. Citrulino antikūnų taip pat buvo nurodytos kaip anti-citrulinas antikūnų, anticiklinę citrullinated peptidas antikūnų, ir anti-CCP.

Nes kas citrulinas antikūnų naudoti?

Citrulino antikūnų randama daugelio pacientų kraujo sergantiems reumatoidiniu artritu. Jis naudojamas nuo reumatoidinio artrito diagnozę, kai reikia įvertinti pacientams, sergantiems neaiškios kilmės sąnarių uždegimas. Už citrulinas antikūnų testas yra labiausiai naudinga ieško anksčiau nediagnozuota uždegiminis artritas sukelia, kai medžiaga aptikta tradicinių kraujo tyrimas dėl reumatoidinio artrito, reumatoidinio faktoriaus, nėra pateikti. Citrulino antikūnai buvo juntami atstovauti ankstesnėse stadijose, reumatoidiniu artritu, šis nustatymas.

Citrulinas antikūnų tada gali būti naudojamas gydytojai paskatinti juos tęsti optimalų gydymą, nukreipti reumatoidiniu artritu. Tyrimai parodė, kad citrulinas antikūnų taip pat buvo susijęs su didesniu polinkiu į daugiau destruktivnosti formų reumatoidiniu artritu.

Kaip konkrečius yra citrulinas antikūnų kraujo tyrimas dėl reumatoidinio artrito?

Kai citrulinas antikūnų randama pacientų kraujyje, yra 90%-95% tikimybė, kad pacientas turi reumatoidiniu artritu.