Medicina


Kokių rūšių vaistai būtų prieinami gydymui pykinimas ir vėmimas?

Vaistai pykinimui ir vėmimui gydyti yra vadinamas antiemetinės,. Daugelis rūšių vėmimą slopinančiais vaistais gali sumažėti pykinimas sunkumo, nors dauguma reikalauti medicininio įvertinimo ir skyrimo. Vaistų prieinama per-the-counter daugiausia rekomenduojama naudoti pykinimą ir tais atvejais, lengvas pykinimas.

* Meclizine hidrochlorido (Bonine) yra antihistamininis preparatas, ir kuri būtų veiksminga pykinimas gydymas, vėmimas, ir galvos svaigimas susijęs su pykinimą. Nebent rekomendavo gydytojas, ji neturėtų būti atsižvelgiama žmonės su plaučių ligomis, glaukoma, arba tiems, kurie turi sunkumų šlapinantis dėl padidėjusios prostatos. Meclizine gali sukelti mieguistumą ir neturėtų būti vartojamas kartu su kitais raminamaisiais vaistais, tokių kaip alkoholis, raminamųjų, ar migdomieji. Dėl mieguistumo, naudojančių žmonių meclizine neturėtų vairuoti ar valdyti pavojingus mechanizmus. Meclizine nerekomenduojama vaikams, jaunesniems nei 12 arba nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims, nebent rekomendavo gydytojas.

* Dimenhydrinate (Dramamine.) taip pat yra antihistamininis. Jo naudojimas turėtų būti apribotas iki pykinimą. Tai gali sukelti mieguistumą ir turėtų būti vengiama tokiomis pačiomis sąlygomis kaip Meclizine. Keletas skirtingų formuluočių dimenhydrinate yra, įskaitant vaikų skystos, kuri turėtų būti naudojama pagal nurodymus pagal gydytojo kryptis. Dramamine Mažiau mieguistas Formulės sudėtyje meclizine, kaip Bonine, ir gali turėti mažiau raminamųjų šalutinis poveikis. Abi meclizine ir dimenhydrinate rekomenduojama būti imamasi maždaug valandą prieš kelionę išvengti pykinimą.

* Emetrol yra geriamasis tirpalas, skirtas nuraminti skrandžio kai pykinimas ir vėmimas sukelia virusinės arba bakterinės infekcijos ar persivalgymas. Emetrol sudėtyje yra cukraus ir fosforo rūgšties. Diabetikai neturėtų naudoti Emetrol be gydytojo priežiūros, nes koncentruotą cukraus. Pasak jos gamintojo, Emetrol neturėtų būti imamasi daugiau nei penkių dozių per vieną valandą be konsultavimas gydytojas. Pasitarkite prieš vartoti šį vaistą, nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims bei mažiems vaikams gydytojas.

* Bismutas subsalicylate (Pepto-Bismol.) yra produktas, kurio sudėtyje bismuto subsalicylate, cheminių pasirodė veiksminga mažinant pykinimo ir skrandžio. Ši priemonė turi tiesioginį poveikį skrandžio gleivinės ir nėra žinoma sunkus šalutinis poveikis. Jis gali sukelti patamsėti išmatos spalva ir liežuvį. Nėščios ar krūtimi maitinančioms moterims turi kreiptis į savo gydytojus prieš naudojant bismuto subsalicylate nes dalis dėl veikliosios sudedamosios dalies (salicilato) yra chemiškai panašus į aspirino, kuri gali pakenkti kūdikių ir vaisiaus. Pacientai, alergiški aspiriną ​​ar panašių vaistų, taip pat neturėtų naudoti bismuto subsalicylate. Naudokite pagal gydytojo kryptis, jei vartojate antikoaguliantus (kraują skystinančių vaistų) arba sergate cukriniu diabetu ar podagra, nes salicilato gali dar labiau skatinti antikoaguliantų poveikį.