Medicina


Antimikrobinių vaistų atsparumo gydymas

Jei manote, kad turite bet kokios rūšies-bakterinė infekcija, virusinės, ar grybelinės-pasikalbėti su savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas. Kai infekcija išnyksta be medicininės intervencijos. Kiti nebus ir gali tapti itin rimta. Ausų infekcijos yra geras pavyzdys: Kai vidurinės ausies infekcijos, kurią sukelia virusas ir bus geriau be gydymo; o kitos vidurinės ausies infekcijų, kurias sukelia bakterijos gali sukelti perforuotas ausų būgnelius, arba, dar blogiau, Jei kairėje negydytų.

Sprendimas naudoti antimikrobinės medžiagos turėtų būti palikta teisė savo sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas. Kai kuriais atvejais, antimikrobinės medžiagos nebus sutrumpinti ligos eigą, tačiau jie gali sumažinti jūsų šansai ją perduoti kitiems, kaip yra su kokliušo atveju (kokliušo).

Antibiotikai negali kovoti su virusais.

Antibiotikai yra tinkama naudoti, kai

1. Yra žinoma bakterinė infekcija; arba
2. Jei priežastys yra nežinomos, tada ne gydyti būklės padariniai gali būti pragaištingi (g, pradžioje meningitas).

Banknoto, Jūsų skreplių spalva (seilės) nenurodo, ar antibiotikų reikia. Dažniausiai bronchitas sukelia virusai; todėl, skrepliuose spalvos pokytis nerodo bakterinės infekcijos.

Diagnozė antimikrobinių vaistų atsparumo

Diagnostiniai testai yra skirti nustatyti, kuris mikrobas sukelia infekcijos ir kuriems antimikrobinių mikrobas gali būti atsparūs. Ši informacija būtų naudojama sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo laisvės rinktis tinkamas antimikrobinis. Tačiau, šiuolaikinių diagnostikos testus dažnai užtrukti keletą dienų, kad jie duoda rezultatus,. Neretai, sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai turi padaryti sprendimus dėl gydymo, prieš sužinant tyrimo rezultatus. Laukdamas bandymo rezultatai, sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai gali nustatyti plataus spektro antimikrobinė kai daugiau specifinių gydymas gali būti geriau. Bendrosios praktikos gydymo nežinomų infekcijų plataus spektro antimikrobinių medžiagų yra dar antimikrobinio atsparumo atsiradimui veiksnys.