Medicina


Ar kūdikiams ir vaikams turi problemų su maisto alergijos?

Dauguma alergijų maisto produktams, prasidės pirmos ar antros gyvenimo metais. Nors kai kurios šių reakcijų gali išspręsti per tam tikrą laiką (pavyzdžiui, alergija karvės pieno ar kiaušinių), kitų maisto alergijos įgytos ankstyvojoje stadijoje (pavyzdžiui, alergiją riešutų arba vėžiagyvių) paprastai išlieka visą gyvenimą. Alergija pieno ar sojos formulę (pieno pakaitalas, pagamintas iš sojos pupelių) kartais gali pasireikšti kūdikiams bei mažiems vaikams. Šie anksti alergijos kartais neapima įprastinių dilgėlinė arba bronchų astmos, bet gali pasireikšti požymiais, panašiais infantilus dieglius, o gal kraujas išmatose, arba blogai auga.

Klinikinis vaizdas iš infantilus dieglius, kurios paprastai prasideda per mėnesį nuo gimimo, yra toks verkimas vaiko, kuris miega blogai naktį. Dieglius priežastis yra neaiški. Psichosocialinius ir mitybos veiksniais, buvo susijęs, tačiau, ir alergija pieno ar sojos buvo pasiūlyta kaip dieglius sukelti kūdikių mažuma su dieglius.

Kūdikiams, maisto alergijos dažniausiai diagnozuojama stebint kintančius kūdikio mityba poveikį; retai, naudojant maisto problema. Jei kūdikis yra karvių pieno, gydytojas pasiūlys pakeisti sojos formulę arba motinos pienas tik, jei įmanoma,. Jei sojos sukelia alerginę reakciją, vaikas gali būti pateikti elemento formulę. Šios formulės yra tvarkomi baltymų ir angliavandenių, iš esmės amino rūgščių ir cukrų, ir yra keletas, jeigu, alergenų.

Žindymo: Išskirtinis maitinančių krūtimi, kad yra, išskyrus visus kitus maisto produktus, bent per pirmuosius keturis jų gyvenimo mėnesius, atrodo, kad padėtų apsaugoti didelės rizikos vaikus nuo pieno alergija ir egzema per pirmuosius dvejus gyvenimo metus. Motinos pienas yra mažiau baltymų, kad yra svetima kūdikiams ir, therefore, yra mažesnis nei alergijos karvės pieno ar sojos formulę. Išskirtinis žindymas krūtimi turi būti apsvtodėltherefore, ypač kūdikių, kurie linkę į alergiją maistui. Kai kurie vaikai yra labai jautrūs tam tikriems maisto, tačiau, kad jei mama valgo, kad maisto, pakankamais kiekiais patekti į motinos pieną, gali sukelti reakcija į vaikų maisto. Tokiu atveju, motinų patys turi vengti valgyti tuos maisto produktus, į kurią vaikas alergiškas. Jokių įtikinamų įrodymų buvo gauta, kad rodo, kad maitinimas krūtimi apsaugo nuo alergijų vystymuisi vėliau gyvenime.

Atskiro svarstymo vaikams: Alergija vaikui, silpnumas, sneezes, ir wheezes daug gali jaustis labai nelaimingas ir, todėl, kartais blogai elgtis arba atrodo hiperaktyvus. Į kitas kraštutinis, vaikams, kurie dėl antiallergy vaistus, kurie gali sukelti mieguistumą gali tapti mieguistas mokykloje arba namuose. Tėvai ir globėjai privalo suprasti šias skirtingas elgesys, apsaugoti vaikus nuo maisto produktų, kad sukelti jų alergiją ir žino, kaip valdyti alerginė reakcija, įskaitant tai, kaip administruoti epinefrino. Taip pat, mokyklos turi turėti planus, spręsti krizes, įskaitant anafilaksinį šoką.