Medicina


Kas yra antifosfolipidiniai sindromas?

Antifosfolipidiniai sindromas yra imuninės sistemos sutrikimas, kuris yra būdingas pernelyg didelis kraujo krešėjimui ir / arba tam tikrų komplikacijų nėštumo (anksti persileidimų, nepaaiškinamas vaisiaus mirties, arba pirmalaikis gimdymas) ir antifosfolipidiniai antikūnų (cardiolipin arba raudonoji antikoagulianto antikūnų) kraujyje. Pacientai, sergantys antifosfolipidiniai sindromas sukūrė nenormalus simptomai turėdamas antifosfolipidiniai antikūnai, kurie yra aptinkami kraujo tyrimai.

Antifosfolipidiniai sindromas taip pat vadinamas fosfolipidų antikūnai sindromas. Antifosfolipidiniai sindromas buvo paminėti kaip Hughes sindromas garbę gydytojas, kuris pirmasis aprašė jį.

Svarbu pažymėti, kad antifosfolipidiniai antikūnai gali būti randami asmenų kraujo be jokių ligos procesas. Iš tikrųjų, antifosfolipidiniai antikūnai buvo pranešta apie maždaug 2% įprastų gyventojų. Nekenksmingi antifosfolipidiniai antikūnai gali būti aptinkami už trumpą laikotarpį kraujo kartais kartu su įvairiomis sąlygomis, įskaitant bakterinius, virusinės (hepatito, ŽIV), ir parazitas (maliarija) infekcijos. Kai kurie vaistai gali sukelti antifosfolipidiniai antikūnai kraujyje, įskaitant antibiotikus,, kokainas, hydralazine, prokainamido, ir chinino.

Tačiau, antifosfolipidiniai antikūnai (baltymų) nėra laikomas normaliu kraujo baltymų, ir buvo nustatyta pacientams, kuriems turi būti susijęs su daugelio ligų. Šios ligos apimti nenormalus krešėjimas (trombozė) arterijos (insultas, infarktas) ir / arba venų (flebitas), anksti persileidimų (savaiminių persileidimų), neįprastai žemas kraujo trombocitų skaičius (trombocitopenija), rausva mottling spalvos odos, (livedo reticularis), migreną galvos skausmą,, ir retos formos uždegimas nervų audinių, smegenų ar stuburo, vadinamas skersinis mielitas. Antifosfolipidiniai antikūnai taip pat buvo aptikta daugiau nei pusė pacientų, kurių imuninė liga sistemine raudonąja vilklige.

Tyrėjai neseniai taip pat nustatė, kad yra pacientams, sergantiems lėtai progresuojančių atminties problemas ir pacientams, sergantiems forma “netipiniai išsėtine skleroze” ir antifosfolipidiniai antikūnai aptinkami kraujyje.