Medicina


Kaip antifosfolipidiniai sindromas gydytų?

Pacientams, sergantiems anticardiolipin sindromui gerokai pasikeitė, nes jie buvo atrastas būti kliniškai svarbių į 1980-ųjų vidurio. Kiekvienas antifosfolipidiniai sindromas apraiška, ir kiekvieno paciento su sąlyga, yra traktuojamas vienareikšmiškai.

Kadangi daugelis ligos su anticardiolipin sindromas savybės yra susijusios su neįprastai grupės normalų kraujo krešėjimą elementai (trombocitų), gydymas dažnai nukreipta užkirsti kelią krešėjimą stabdo kraujo. Pacientai, sergantys šia liga turi nenormalus tendencijos forma kraujo krešulių (trombozė). Nenormalūs kraujo krešėjimą, gali turėti įtakos funkcijos beveik visus organus. Vaistai, plonas (anticoagulate) kraujo, pvz heparino (Hep-Lock, Liquaemin) ir varfarino (Coumadin) (galingas kraują skystinančių vaistų), naudojami gydymo. Aspirinas yra ant trombocitų įtakos, kad slopina jų grupavimas (agregacijos) ir taip pat buvo naudojami mažomis dozėmis į plonu atrinktų pacientų kraujo. Kortizono-susijusios vaistų, pavyzdžiui, prednizolonas, buvo naudojamas slopinti imuninės sistemos aktyvumą ir uždegimą pacientams, sergantiems tam tikrų funkcijų būklę. Pacientams, sergantiems sistemine raudonąja vilklige, kurie taip pat antifosfolipidiniai sindromas, hidroksichlorochinu (Plaquenil) Buvo pranešta, kad pridėti šiek tiek prieš kraujo apsauga nuo krešėjimo.

Kiti pranešė procedūros apima į veną gama globulinas naudoti atrinktiems pacientams, sergantiems istorijų per ankstyvas persileidimas ir gaunantiems mažas kraujo krešėjimą elementai (trombocitų) nėštumo metu. Neseniai atliktų mokslinių tyrimų, tačiau, rodo, kad į veną gama globulinas gali būti ne daugiau efektyvus nei derinys aspirino ir heparino gydymas.