Medicina


Kas yra antimitochondrial antikūnų (BET)?

Tarp 95 ir 98% pacientų, sergančių tulžies cirozė (TSK) turėti autoantikūnų (antikūnų savarankiškai) jų kraujo, kad reaguoja su vidinis pamušalas mitochondrijas. Šie autoantikūnų vadinami antimitochondrial antikūnų (BET). Mitochondrija yra energijos gamyklose šiuo viduje visi mūsų ląstelės, ne tik iš kepenų ar tulžies latakų ląstelių. (Mitochondrija naudoti deguonį atliekami kraujo iš plaučių kaip kurą energijai gauti.) AMA faktiškai jungiasi prie baltymų antigenų, kurios yra įtrauktos Multifermentinių kompleksų (pakuočių fermentų) per vidinis pamušalas Mitochondrija. Šios kvietrugių, kompleksai pagaminti raktą chemines reakcijas būtina gyvenimo. Kompleksai, vadinami Multifermentinių, nes jie yra sudaryti iš daugelio fermentų vienetai.

AMA konkrečiai reaguos prieš šio Multifermentinių kompleksas vadinamas E2 komponentas. Be TSK, AMA geriausia reaguoti su E2 komponento viena iš multienzymes tai yra vadinama piruvato dehidrogenazės kompleksas (PDC). Todėl, antigenas yra paskirta PDC-E2. Praktinė svarba visa tai, kad PDC-E2 antigenas yra dabar naudojama, kaip aptarta toliau, į diagnostinį tyrimą, skirtą TSK. PDC-E2 antigenas yra taip pat vadinama M2, trukmės pristatė ją paskirti, kaip antrasis mitochondrijų antigeno atrado mokslininkai domisi TSK.

Ar AMA sukelti tulžies latakus naikinimo TSK?

Tiek, kiek tulžies latakus yra pagrindiniai tikslai naikinimo TSK, klausimas buvo klausiama, ar "AMA reaguoja su epitelio ląstelių linijos tulžies latakų. Taip, tyrėjų parengtas antikūnų PDC-E2. Kaip ir tikėtasi, jie nustatė, kad šie antikūnai susijungia su mitochondrijų per ląstelių. Bet, Ar tikrai pakankamai, naujausia informacija rodo, kad šie AMA autoantikūnų taip pat jungiasi su PDC-E2 ", kad nepatenka į mitochondrijas, dar per epitelio ląstelių antdėklo tulžies latakų.

Šis PDC-E2 kaupimo per tulžies epitelio ląstelėse pastebėta tik pacientams, kepenėlės su TSK, , o ne normalus kepenis arba kepenis, pacientų su kitų rūšių kepenų liga. Įdomu, ji taip pat buvo pastebėta šių 04:58 proc TSK pacientams, kurie neturi AMA jų kraujyje kepenys (AMA-neigiamas TSK). Be to, intensyvus privalomas šių antikūnų tulžies epitelio ląsteles taip pat buvo nustatyta, kad kuo nuoroda pasikartojimo TSK į persodintų kepenų. (TSK kartais gydoma kepenų transplantacija.)

Tačiau, nėra įrodymų, kad AMA pati sukelia tulžies epitelio ląstelių naikinimo pamušalas mažas tulžies latakų. Nei buvimas, nei suma (titras) AMA kraujyje, atrodo, yra susijusios su uždegimo sunaikinimo tulžies latakų. Iš tiesų, imunizuoti nuo gyvūnų su PDC-E2 antigenas rezultatus gamyboje AMA be jokių kepenų arba tulžies latakų žala (patologija).